U-Design WP Theme - en to fa_IR translation catalogue (864 entries)

en:  ... just as it says! A word of caution, when using this option keep in mind that your pages will be left without an "h1" heading. It is your responsibility to look after that.
fa_IR: به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از این گزینه برگه های شما فاقد "h1" خواهند شد و مسئولیت مراقبت از آن ها به عهده شخص شما خواهد بود.

en:  is proudly powered by <a href="http://wordpress.org/"><strong>WordPress</strong></a>
fa_IR:  is proudly powered by <a href="http://wp-persian.com/"><strong>WordPress</strong></a>

en: "Read more" Link
fa_IR: لینک "بیشتر بخوانید"

en: "Stay-On-Top" Main Menu
fa_IR:  فهرست اصلی

en: "Stay-On-Top" the Main Menu
fa_IR: موقعیت فهرست اصلی

en: % Comments
fa_IR: % نظر

en: %1$s by %2$s
fa_IR: %1$s توسط %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب و فعال شد.

en: %1$s installed successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب شد.

en: %s: Widget class not found. Make sure this widget exists and the class name is correct
fa_IR: %s: کلاس ابزارک پیدا نشد. اطمینان حاصل کنید که ابزارک موجود است و نام کلاس صحیح است.

en: (Could also be limited by "Excerpt Length" defined in the theme's options page)
fa_IR: (همچنین می تواند توسط "طول متن برگزیده" که در برگه تنظیمات پوسته است محدود شود)

en: (Height) in pixels.
fa_IR: (ارتفاع) بر حسب پیکسل.

en: (Height) in pixels.  Note: The width is automatically adjusted to the maximum allowed width.
fa_IR: (ارتفاع) برحسب پیکسل. توجه: پهنا به طور اتوماتیک روی بیشترین مقدار مجاز تنظیم می شود.

en: (Note: The background images will be replaced with their corresponding background colors for those respective sections. Also, by default the background images will be removed automatically for Breakpoints 2 and 3 respectively)
fa_IR: (توجه: تصویر پس زمینه هر بخش جایگزین رنگ پس زمینه مربوط به همان بخش می شود. همچنین به صورت پیش فرض تصاویر پس زمینه در موارد 2 و 3 به طور اتوماتیک پاک می شوند.)

en: (Paste the URL to the FLV file here. Should be on same Server. Accepted file formats are MPEG4 with H.264 Codec, as well as F4V and FLV)
fa_IR: (آدرس فایل FLV را اینجا وارد کنید. باید در سرور یکسان باشد. فرمت های پذیرفته شده MPEG4 با Codec H.264 و F4V و FLV هستند.)

en: (Paste the URL to the SWF file here. Should be on same Server)
fa_IR: (آدرس فایل SWF را اینجا وارد کنید. باید در سرور یکسان باشد.)

en: (Paste the URL to the video file here. Should be on same Server. Accepted file formats are MPEG4 with H.264 Codec, as well as F4V and FLV)
fa_IR: (آدرس فایل SWF را اینجا وارد کنید. باید در سرور یکسان باشد. فرمت های پذیرفته شده MPEG4 با Codec H.264 و F4V و FLV هستند.)

en: (Remove the ability to go to the next or previous item when previewing with prettyPhoto lightbox)
fa_IR: (غیرفعال کردن امکان رفتن به آیتم بعدی یا قبلی در هنگام نمایش با اسکریپت prettyPhoto)

en: (The title attribute will be shown in the tooltip on the menu)
fa_IR: (نشان عنوان در تولتیپ در منو نشان داده می شود)

en: (This option would only be considered if image cropping is enabled (default) from the "General Options" section)
fa_IR: (این گزینه تنها در صورتی که اسکریپت TimThumb از "تنظیمات همگانی" فعال باشد، در نظر گرفته می شود)

en: (To clear a text field above, replace it with a single space)
fa_IR: (برای پاک کردن فیلد متنی بالا، آن را با یک فضای خالی جایگزین کنید)

en: (Width X Height) in pixels
fa_IR: (پهنا X ارتفاع) بر حسب پیکسل

en: (Width X Height) in pixels.
fa_IR: (پهنا X ارتفاع) بر حسب پیکسل.

en: (You could use text and/or html)
fa_IR: (شما می توانید از متن و/یا html استفاده کنید)

en: (at most 15)
fa_IR: (حداکثر 15)

en: (case-sensitive)
fa_IR: (حساس به حروف کوچک و بزرگ)

en: (offset from latest)
fa_IR: (از آخرین پست)

en: (optional)
fa_IR: (اختیاری)

en: (required)
fa_IR: (الزامی)

en: (required, at least 2 characters)
fa_IR: (الزامی، حداقل 2 کارکتر)

en: --Select Slider--
fa_IR: --انتخاب اسلایدر--

en: 0 Comment
fa_IR: 0 نظر

en: 1 ) Breakpoint 1 - [ 960px to 720px ]
fa_IR: 1 ) بازه 1 - [ 960px تا 720px ]

en: 1 Comment
fa_IR: 1 نظر

en: 2 ) Breakpoint 2 - [ 720px to 480px ]
fa_IR: 2 ) بازه 2 - [ 720px تا 480px ]

en: 3 ) Breakpoint 3 - [ smaller than 480px ]
fa_IR: 3 ) بازه 3 - [ کوچکتر از 480px ]

en: 3D Shadow
fa_IR: سایه سه بعدی

en: 404 - Page not Found
fa_IR: 404 - برگه پیدا نشد

en: 960px is the theme's default width. If responsive is enabled the theme will resize automatically to adjust to the size of the browser window or the type of device being used based on the following three breakpoints:
fa_IR: پهنا پیش فرض پوسته 960 پیکسل است. اگر واکنش گرایی فعال شود، به منظور سازگاری با پنجره مرورگر یا هر وسیله دیگر ابعاد پوسته مطابق لیست پایین به صورت اتوماتیک تغییر می کند:

en: <br />Please enter your message
fa_IR: <br />لطفا پیام تان را وارد کنید

en: <h2 class='center'>No posts found.</h2>
fa_IR: <h2 class='center'>هیچ نوشته ای پیدا نشد.</h2>

en: <h2 class='center'>Sorry, but there aren't any posts by %s yet.</h2>
fa_IR: <h2 class='center'>ببخشید، ولی هیچ نوشته ای توسط %s وجود ندارد.</h2>

en: <h2 class='center'>Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.</h2>
fa_IR: <h2 class='center'>ببخشید، ولی هیچ نوشته ای در دسته %s وجود ندارد.</h2>

en: <h2>Sorry, but there aren't any posts with this date.</h2>
fa_IR: <h2 class='center'>ببخشید، ولی هیچ نوشته ای با این تاریخ وجود ندارد.</h2>

en: <p class="serif">Read the rest of this entry &raquo;</p>
fa_IR: <p class="serif">خواندن ادامه این نوشته &laquo;</p>

en: <p class="serif">Read the rest of this page &raquo;</p>
fa_IR: <p class="serif">خواندن ادامه مطالب این برگه &laquo;</p>

en: <p>You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.</p>
fa_IR: <p>شما برای ارسال یک دیدگاه باید <a href="%s">وارد شوید</a>.</p>

en: <span class="time">%1$s</span> on <a href="#comment-%2$s" title="">%3$s</a>
fa_IR: <span class="time">%1$s</span> در <a href="#comment-%2$s" title="">%3$s</a>

en: <strong>If you typed in a URL...</strong> check the spelling and try reloading the page.
fa_IR: <strong>اگر شما یک آدرس را وارد کرده اید</strong> آنرا بررسی کنید و صفحه را مجددا بارگذاری کنید.

en: <strong>Reason:</strong> No category has been assigned as Portfolio section for this page yet. In order to fix this, go to the theme's options page and assign a category for this page.
fa_IR: <strong>دلیل:</strong> هیچ بخش نمونه کاری تاکنون به این برگه اختصاص پیدا نکرده است. برای برطرف کردن آن به برگه تنظیمات پوسته بروید و یک دسته به این برگه اختصاص دهید.

en: <strong>Search</strong> for it:
fa_IR: <strong>جست و جو</strong> برای آن:

en: <strong>Start over again</strong> with the %1$sHomepage%2$s.
fa_IR: دوباره از %1$sصفحه اصلی%2$s شروع کنید.

en: A Color Scheme will be saved with an automatic name generated from the current time stamp. Once saved you will be able to choose it from the dropdown below and load it at a later time.
fa_IR: یک طرح رنگ با یک نام اتوماتیک که از زمان فعلی تولید شده است، ذخیره خواهد شد. وقتی که طرح ذخیره شد شما خواهید توانست در آینده آن را از فهرست پایین افتادنی پایین انتخاب و بارگذاری کنید.

en: A Google Map widget.
fa_IR: ابزارک نقشه گوگل

en: A list or dropdown of a single category's descendants.
fa_IR: یک لیست (پایین افتادنی) از یک دسته خاص و زیردسته های آن

en: A user login form.
fa_IR: فرم ورود کاربر

en: A widget area positioned in the top right corner of the site designated for social media links and icons.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در گوشه بالا چپ سایت واقع و برای لینک ها و آیکون های اجتماعی تعیین شده است.

en: A widget area positioned just above the Bottom Widget area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که درست بالای ناحیه ابزارک پایین واقع شده است.

en: A widget area positioned just above the Home Page Main Content area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که درست بالای ناحیه محتوای صفحه اصلی واقع شده است.

en: A widget area positioned just below the Home Page Main Content area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که درست پایین ناحیه محتوای اصلی واقع شده است.

en: A widget area, used as a sidebar for regular pages.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه های عادی استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Blog/News section.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار بخش بلاگ/اخبار استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Contact page.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه تماس استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 2.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 2 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 3.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 3 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 4.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 4 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 5.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 5 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 6.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 6 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 7.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 7 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Page Template 8.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه قالب 8 استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Portfolio section.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار بخش نمونه کار استفاده می شود.

en: A widget area, used as a sidebar for the Sitemap page.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که به عنوان سایدبار برگه نقشه سایت استفاده می شود.

en: A widget area, used as the 1st column in the Bottom area (just above the footer).
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون اول ناحیه پایین استفاده می شود (درست بالای ته برگ).

en: A widget area, used as the 1st column in the Main Content area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون اول ناحیه محتوای اصلی استفاده می شود.

en: A widget area, used as the 2nd column in the Bottom area (just above the footer).
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون دوم ناحیه پایین استفاده می شود (درست بالای ته برگ).

en: A widget area, used as the 2nd column in the Main Content area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون دوم ناحیه محتوای اصلی استفاده می شود.

en: A widget area, used as the 3rd column in the Bottom area (just above the footer).
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون سوم ناحیه پایین استفاده می شود (درست بالای ته برگ).

en: A widget area, used as the 3rd column in the Main Content area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون سوم ناحیه محتوای اصلی استفاده می شود.

en: A widget area, used as the 4th column in the Bottom area (just above the footer).
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون چهارم ناحیه پایین استفاده می شود (درست بالای ته برگ).

en: A widget area, used as the 4th column in the Main Content area.
fa_IR: یک ناحیه ابزارک که در ستون چهارم ناحیه محتوای اصلی استفاده می شود.

en: About This Sidebar
fa_IR: درباره این سایدبار

en: About:
fa_IR: درباره:

en: Above
fa_IR: بالا

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate installed plugin
fa_IR: فعال کردن افزونه نصب شده

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Administrative Tasks:
fa_IR: کارهای اجرایی:

en: All
fa_IR: همه

en: All Articles
fa_IR: همه مقالات

en: All installations and activations have been completed.
fa_IR: تمام نصب ها و فعال سازی ها با موفقیت به اتمام رسید.

en: All installations have been completed.
fa_IR: همه نصب ها به اتمام رسید.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa_IR: همه افزونه ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
fa_IR: همه افزونه ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %s

en: Allow Other Sections' Images
fa_IR: فعال کردن تصاویر بخش های دیگر

en: Alpha of a control, when mouse is not over.
fa_IR: مقدار Alpha در یک کنترل، هنگامی که ماوس روی آن نیست.

en: Alpha of a control, when mouse is over.
fa_IR: مقدار Alpha در یک کنترل ، هنگامی که ماوس روی آن است.

en: Alpha of the drop shadow 0 = no shadow, 1 = opaque.
fa_IR: مقدار Alpha در سایه پایین 0 = بدون سایه، 1= مات

en: Alphabetical
fa_IR: الفبایی

en: Alt Tag:
fa_IR: برچسب:

en: An alternative logo will be loaded ONLY in the case Breakpoints 2 and 3. Please note, this is optional, in most cases you won't need an alternative logo but in some cases might be handy. In either case the theme will resize (if necessary) and center the logo automatically.
fa_IR: این لوگو فقط در موارد 2 و 3 بارگذاری می شود. لطفا توجه کنید که این مورد اختیاری است و در بیشتر موارد شما به آن احتیاج ندارید ولی در بعضی موارد می تواند مفید باشد. در هر یک از دو حالت فوق ابعاد پوسته تغییر می کند و لوگو به طور اتوماتیک در وسط قرار می گیرد.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa_IR: یک مشکل در هنگام نصب افزونه %1$s پیش آمد: <strong>%2$s</strong>.

en: Apply this image height in pixels.
fa_IR: ارتفاع تصویر بر حسب پیکسل.

en: Apply this image width in pixels.
fa_IR: پهنا تصویر بر حسب پیکسل.

en: Archive for %s
fa_IR: آرشیو %s

en: Archive for the <em>%s</em> Category
fa_IR: آرشیو برای دسته <em>%s</em>

en: Archives by Month:
fa_IR: آرشیو ماهانه

en: Archives by Subject:
fa_IR: آرشیو موضوعی

en: Archives by Year:
fa_IR: آرشیو سالانه

en: As the shadow is blurred, it appears wider that the actual image, when not resized. Thus it's a good idea to make it slightly smaller. 1 would be no resizing at all.
fa_IR: با محو شدن سایه، آن از اندازه واقعی پهن تر می شود، درحالی که اندازه آن تغییر نکرده است. بنابراین کمی کوچک کردن آن ایده خوبی است. برای عدم تغییر اندازه آنرا روی 1 تنظیم کنید.

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Author Archive
fa_IR: آرشیو نویسنده

en: Author:
fa_IR: نویسنده:

en: Auto Play
fa_IR: پخش اتوماتیک

en: Auto Play Duration
fa_IR: مدت زمان پخش اتوماتیک

en: Autoplay
fa_IR: پخش اتوماتیک

en: Autoplay:
fa_IR: پخش اتوماتیک:

en: Autostop
fa_IR: توقف اتوماتیک

en: Back to Top
fa_IR: بازگشت به بالا

en: Background  Properties:
fa_IR: ویژگی های پس زمینه:

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background Images:
fa_IR: تصاویر پس زمینه:

en: Background Properties:
fa_IR: ویژگی های پس زمینه:

en: Background color of the controls.
fa_IR: رنگ پس زمینه کنترل ها.

en: Bar Status
fa_IR: وضعیت نوار

en: Begin installing plugin
fa_IR: شروع نصب افزونه

en: Below
fa_IR: پایین

en: Blog Archives
fa_IR: آرشیوهای بلاگ

en: Blog Section
fa_IR: بخش بلاگ

en: Blog and Archive Section "Featured Image":
fa_IR: "تصویر شاخص" در بخش بلاگ و آرشیو:

en: Blur of the drop shadow on the x-axis.
fa_IR: محو شدگی سایه پایین در راستای محور x.

en: Blur of the drop shadow on the y-axis.
fa_IR: محو شدگی سایه پایین در راستای محور y.

en: Body Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Border Under the Menu
fa_IR: مرز زیر فهرست

en: Bottom 1
fa_IR: پایین 1

en: Bottom 2
fa_IR: پایین 2

en: Bottom 3
fa_IR: پایین 3

en: Bottom 4
fa_IR: پایین 4

en: Bottom Area Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه ناحیه پایین

en: Bottom Area Colors:
fa_IR: رنگ های ناحیه پایین:

en: Bottom Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه پایین

en: Bottom Link Color
fa_IR: رنگ لینک پایین

en: Bottom Link Hover Color
fa_IR: رنگ لینک (Hover) پایین

en: Bottom Text Color
fa_IR: رنگ متن پایین

en: Bottom Titles Color
fa_IR: رنگ عنوان های پایین

en: Business Contact Fields
fa_IR: فیلدهای تماس تجاری

en: Button Style:
fa_IR: استایل دکمه:

en: Button Text:
fa_IR: متن دکمه:

en: By %1$s on %2$s
fa_IR: توسط %1$s در %2$s

en: Categories
fa_IR: دسته ها

en: Categories:
fa_IR: دسته ها:

en: Category Archive Title
fa_IR: عنوان آرشیو دسته ای

en: Category to be displayed:
fa_IR: دسته ای که نمایش می یابد:

en: Center
fa_IR: وسط

en: Change the Title:
fa_IR: تغییر عنوان:

en: Change the excerpt length:
fa_IR: تغییر طول excerpt (خلاصه):

en: Cheatin' uh?
fa_IR: کلک میزنی،‌ها؟!

en: Choose Alignment:
fa_IR: یک تراز را انتخاب کنید:

en: Choose Theme:
fa_IR: انتخاب پوسته:

en: Choose a Revolution Slider:
fa_IR: یک اسلایدر Revolution انتخاب کنید:

en: Choose a custom color scheme from the first dropdown below and then choose a task to perform from the second dropdown, then hit the "Update" button.
fa_IR: یک طرح رنگ سفارشی را از اولین فهرست پایین افتادنی پایین انتخاب کنید و سپس از فهرست پایین افتادنی دوم یک کار برای اجرا کردن انتخاب کنید، سپس روی دکمه "به روز رسانی" کلیک کنید.

en: Choose a menu to be used for Breakpoints 2 and 3.
fa_IR: انتخاب یک فهرست که در موارد 2 و 3 استفاده می شود.

en: Choose a slider:
fa_IR: یک اسلایدر را انتخاب کنید:

en: Choose alignment:
fa_IR: یک تراز را انتخاب کنید:

en: Choose position:
fa_IR: انتخاب موقعیت:

en: Color of an active menu item.
fa_IR: رنگ یک آیتم منو فعال.

en: Color of an inactive menu item.
fa_IR: رنگ یک آیتم منو غیرفعال.

en: Color of the cubes before the first image appears, also the color of the back sides of the cube, which become visible at some transition types.
fa_IR: رنگ مکعب ها قبل از اینکه اولین تصویر ظاهر شود. همچنین رنگ ضلع های مجاور مکعب که در حالت گذار آشکار می شوند.

en: Color of the inner circle of an active menu item. Should equal the background color of the whole thing.
fa_IR: رنگ داخلی دایره یک آیتم منو فعال. می تواند رنگ پس زمینه همه چیز باشد.

en: Color of the inner sides of the cube when sliced
fa_IR: رنگ ضلع های داخلی مکعب هنگامی که برش زده می شود.

en: Color of the tooltip surface in the menu.
fa_IR: رنگ سطح تولتیپ در منو.

en: Color of the tooltip text.
fa_IR: رنگ متن تولتیپ.

en: Comments (RSS) link
fa_IR: لینک Comments (RSS)

en: Comments RSS Feed
fa_IR: فید RSS دیدگاه ها

en: Comments are closed.
fa_IR: دیدگاه ها بسته شده اند.

en: Contact Form submission from %s
fa_IR: ارائه فرم تماس از %s

en: Contact Page
fa_IR: برگه تماس

en: Continue with the section below to customize the colors...
fa_IR: برای سفارشی سازی رنگ ها بخش پایین را دنبال کنید...

en: Continue with the section below to customize the slider...
fa_IR: برای سفارشی سازی اسلایدر بخش پایین را دنبال کنید...

en: Control Alpha
fa_IR: مقدار Alpha در کنترل

en: Control Alpha Over
fa_IR: مقدار Alpha در hover

en: Control Color 1
fa_IR: رنگ 1 کنترل

en: Control Color 2
fa_IR: رنگ 2 کنترل

en: Controls X
fa_IR: کنترل ها X

en: Controls Y
fa_IR: کنترل ها Y

en: Controls' Alignment
fa_IR: تراز کنترل ها

en: Controls' Distance
fa_IR: فاصله کنترل ها

en: Controls' Size
fa_IR: اندازه کنترل ها

en: Controls:
fa_IR: کنترل ها:

en: Copyright Message
fa_IR: متن کپی رایت

en: Copyright message displayed in the footer.
fa_IR: متن کپی رایت در ته برگ نمایش می یابد.

en: Cube Distance
fa_IR: فاصله مکعب

en: Cube Distance:
fa_IR: فاصله مکعب:

en: Current Slider
fa_IR: اسلایدر فعلی

en: Custom Colors
fa_IR: رنگ های سفارشی

en: Custom Colors Switch
fa_IR: وضعیت رنگ های سفارشی

en: Custom Logo
fa_IR: لوگو سفارشی

en: Custom colors option:
fa_IR: گزینه رنگ های سفارشی:

en: Cycle 1 (full width image)
fa_IR: اسلایدر Cycle 1 (تصویر تمام صفحه)

en: Cycle 1 Slider Settings:
fa_IR: تنظیمات اسلایدر Cycle 1:

en: Cycle 2 (image with text)
fa_IR: اسلایدر Cycle 2 (تصویر با متن)

en: Cycle 2 Slider Settings:
fa_IR: تنظیمات اسلایدر Cycle 2:

en: Cycle 3 (image with sliding text)
fa_IR: اسلایدر Cycle 3 (تصویر با متن متحرک)

en: Cycle 3 Slider Settings:
fa_IR: تنظیمات اسلایدر Cycle 3:

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Default Image
fa_IR: تصویر پیش فرض

en: Default Pages Sidebar 2 Position
fa_IR: موقعیت 2 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar 3 Position
fa_IR: موقعیت 3 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar 4 Position
fa_IR: موقعیت 4 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar 5 Position
fa_IR: موقعیت 5 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar 6 Position
fa_IR: موقعیت 6 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar 7 Position
fa_IR: موقعیت 7 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar 8 Position
fa_IR: موقعیت 8 سایدبار برگه ها

en: Default Pages Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار برگه ها

en: Default Post Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی پیش فرض پست ها

en: Delay
fa_IR: تاخیر

en: Delay between the start of one cube to the start of the next cube.
fa_IR: تاخیر بین شروع یک مکعب تا شروع مکعب بعدی.

en: Delay in seconds between each block in the transition.
fa_IR: تاخیر بین هر بلاک در هنگام گذار بر حسب ثانیه.

en: Delay:
fa_IR: تاخیر:

en: Depth Offset
fa_IR: آفست عمق

en: Depth Offset:
fa_IR: آفست عمق:

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description text background
fa_IR: پس زمینه متن توضیحات

en: Didn't find what you were looking for? Refine your search!
fa_IR: چیزی که دنبالش بودید را پیدا نکردید؟ دوباره تلاش کنید!

en: Direction:
fa_IR: جهت:

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable Image Cropping
fa_IR: غیرفعال کردن قاب بری تصاویر

en: Disable Theme Update Notifier
fa_IR: غیرفعال کردن پیام به روز رسانی پوسته

en: Disable image cropping when generating thumbnail images in sections like Blog, Portfolio, 'U-Design: Recent Posts' widget, etc.
fa_IR: غیرفعال کردن  قاب بری، بزرگنمایی و تغییر اندازه تصاویر در هنگام ساخت تصاویر بندانگشتی در بخش هایی مانند بلاگ، نمونه کار، ابزارک "U-Design: آخرین پست ها" استفاده می شود.

en: Disable the theme's notification of new updates.
fa_IR: غیرفعال کردن پیام پوسته درباره به روز رسانی های جدید.

en: Dismiss this notice
fa_IR: نادیده گرفتن این تذکر

en: Display Title immediately under the Main Menu, it spans the full width of page.
fa_IR: نمایش عنوان بلافاصله در پایین فهرست اصلی، با پهنای تمام صفحه.

en: Display Title inside Main Content, it spans the main content width.
fa_IR: نمایش عنوان داخل محتوای اصلی، با پهنای محتوای اصلی.

en: Display subpages if present page only.
fa_IR: نمایش زیربرگه های برگه جاری

en: Display the post image in single post view.
fa_IR: نمایش تصویر پست در هنگام مشاهده محتوای پست.

en: Distance between the controls (from the borders).
fa_IR: فاصله بین کنترل ها (از مرزها).

en: Distance between two menu items (from center to center).
fa_IR: فاصله بین دو آیتم منو (از وسط تا وسط).

en: Distance of the info text to the borders of its background.
fa_IR: فاصله متن توضیحات از مرزهای پس زمینه آن.

en: Distance of the menu from the bottom of the image.
fa_IR: فاصله منو از پایین تصویر.

en: Distance of the shadow from the bottom of the image.
fa_IR: فاصله سایه از پایین تصویر.

en: Do not link adjacent items in this category as gallery.
fa_IR: غیرفعال کردن لینک به آیتم های مجاور در گالری های با این دسته.

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
fa_IR: در حال دریافت بسته‌ی نصب از <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Drop Shadow Alpha
fa_IR: مقدار Alpha در سایه پایین

en: Drop Shadow Blur X
fa_IR: محو شدگی سایه محور X

en: Drop Shadow Blur Y
fa_IR: محو شدگی سایه محور Y

en: Drop Shadow Distance
fa_IR: فاصله سایه پایین

en: Drop Shadow Scale
fa_IR: مقیاس سایه پایین

en: Duration in seconds of the motion tween for each block in the transition.
fa_IR: مدت زمان حرکت برای هر بلاک در هنگام گذار بر حسب ثانیه.

en: E-Mail
fa_IR: ایمیل

en: E-mail Recipient(s)
fa_IR: دریافت کننده های های ایمیل

en: E-mail:
fa_IR: ایمیل:

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit the info text, erase all for none:
fa_IR: ویرایش متن توضیحات، برای عدم نمایش تمام آنرا پاک کنید:

en: Edit this page
fa_IR: ویرایش این برگه

en: Email Successfully Sent!
fa_IR: ایمیل با موفقیت ارسال شد!

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable "style.css"
fa_IR: فعال کردن "style.css"

en: Enable %1$sprettyPhoto%2$s script. In case of conflicts with some other lightbox plugins you may wish to disable the %1$sprettyPhoto%2$s script.
fa_IR: فعال کردن اسکریپت %1$sprettyPhoto%2$s. شاید شما بخواهید در موارد ناسازگاری با سایر افزونه های lightbox، اسکریپت %1$sprettyPhoto%2$s را غیرفعال کنید.

en: Enable %1$sstyle.css%2$s
fa_IR: فعال کردن %1$sstyle.css%2$s

en: Enable Business Contact
fa_IR: فعال کردن تماس تجاری

en: Enable Contact Info Fields
fa_IR: فعال کردن فیلدهای اطلاعات تماس

en: Enable Custom "Featured Image"
fa_IR: فعال کردن "تصویر شاخص" سفارشی

en: Enable Default Thumb
fa_IR: فعال کردن بند انگشتی پیش فرض

en: Enable Feedback button (Display the Feedback button located in the most left side of the site)
fa_IR: فعال کردن دکمه Feedback (نمایش دکمه Feedback واقع در سمت چپ سایت)

en: Enable Google WebFonts.
fa_IR: فعال کردن فونت های تحت وب گوگل.

en: Enable North American phone number validation
fa_IR: فعال کردن تایید شماره تلفن آمریکای شمالی

en: Enable North American phone number validation in the contact email form
fa_IR: فعال کردن تایید شماره تلفن آمریکای شمالی در فرم ایمیل تماس

en: Enable Page Peel (Display the page curl/peel located in the top right corner of the site).  Could be used for your FeedBurner subscription or advertising.
fa_IR: فعال کردن برگه پوسته ای (واقع در گوشه بالا راست سایت). می تواند برای اشتراک فید یا تبلیغات شما استفاده شود.

en: Enable Responsive
fa_IR: فعال کردن واکنش گرایی

en: Enable Retina for Cropped Images
fa_IR: فعال کردن Retina برای تصاویر قاب بری شده

en: Enable This Section
fa_IR: فعال کردن این بخش

en: Enable Transition on Text
fa_IR: فعال کردن گذار روی متن

en: Enable automatic retina images for the ones being cropped. If enabled, a double pixel ratio will be used for the cropped images. In order for this option to be applied the above 'Disable Image Cropping' option should not be checked. This option can be overwritten for individual portfolio thumbnails by the use of custom fields (see documentation for more information).
fa_IR: فعال کردن Retina برای تصاویری که قاب بری شده اند. این گزینه فقط در صورت فعال بودن گزینه قاب بری تصاویر، اعمال می شود. این گزینه برای بندانگشتی های نمونه کارها می تواند به طور جداگانه توسط زمینه های دلخواه تنظیم شود. (برای اطلاعات بیشتر به مستندات مراجعه کنید)

en: Enable background images from other sections to show as well, you can achieve sort of layered layout.
fa_IR: فعال کردن تصاویر پس زمینه از بخش های دیگر برای نمایش، برای دست یافتن به طرح لایه لایه.

en: Enable default thumbnail for posts (This options is used with the "U-Design: Recent Posts" widget).
fa_IR: فعال کردن بند انگشتی پیش فرض پست ها (این گزینه در ابزارک "U-Design: آخرین پست ها" استفاده می شود).

en: Enable drop shadows to the sub-menus.
fa_IR: فعال کردن سایه در زیرمنوها.

en: Enable prettyPhoto script
fa_IR: فعال کردن اسکریپت prettyPhoto

en: Enable responsive layout.
fa_IR: فعال کردن طرح واکنش گرا.

en: Enable the Business Contact fields (see below for description)
fa_IR: فعال کردن فیلدهای تماس تجاری (برای توضیحات پایین را ببینید)

en: Enable the Search box displayed in the top area of the page.
fa_IR: فعال کردن باکس جست و جو که در ناحیه بالای برگه نمایش می یابد.

en: Enable this option and hit "Update" to add the Google Fonts to the available fonts listed below.
fa_IR: برای اضافه کردن فونت های گوگل به فونت های موجود در لیست پایین، این گزینه را فعال کنید و روی "به روز رسانی" کلیک کنید.

en: End slideshow after the last slide.
fa_IR: پایان یافتن نمایش اسلایدها بعد از آخرین اسلاید.

en: Enter a URL or upload an image for your alternative logo:
fa_IR: برای لوگو بعدی تان یک آدرس وارد کنید یا یک تصویر بارگذاری کنید:

en: Enter a URL or upload an image for your logo:
fa_IR: برای لوگو تان یک آدرس وارد کنید یا یک تصویر بارگذاری کنید:

en: Enter a URL or upload an image:
fa_IR: یک آدرس وارد کنید یا یک تصویر بارگذاری کنید:

en: Enter the text for the post's 'Read more' link.  Leave blank to hide it.
fa_IR: یک متن برای لینک "بیشتر بخوانید" وارد کنید. برای عدم نمایش آن را خالی بگذارید.

en: Entries (RSS) link
fa_IR: لینک Entries (RSS)

en: Every transition needs to have the following six attributes assigned to it:
fa_IR: هر گذار نیاز به تعیین شش ویژگی پایین دارد:

en: Excerpt Length
fa_IR: طول Excerpt

en: Exclude Portfolio section(s) related posts from showing in the the general Blog section ("Blog page" template loop).
fa_IR: عدم نمایش پست های مربوط به بخش نمونه کارها در بخش بلاگ (حلقه قالب "Blog page")

en: Exclude Portfolio(s) from Blog
fa_IR: عدم نمایش نمونه کارها از بلاگ

en: Expand
fa_IR: گسترش

en: External Link
fa_IR: لینک خارجی

en: F j, Y
fa_IR: j F Y

en: Failed to connect to mailserver!
fa_IR: عدم امکان ارتباط با mailserver!

en: False
fa_IR: خاموش

en: Feedback
fa_IR: بازخورد

en: Feedback Button
fa_IR: دکمه Feedback

en: Feedback Button URL:
fa_IR: آدرس دکمه Feedback:

en: Field of View
fa_IR: فیلد نمایش

en: Firstly though, you have to create the Portfolio page(s) and assign the "Portfolio page" template to it.
fa_IR: در ابتدا شما باید برگه (های) نمونه کار را بسازید و قالب "Portfolio page" را به آن اختصاص دهید.

en: Fix the main navigation bar to stay on top of the page once header has been scrolled past.
fa_IR: نمایش نوار ناوبری به صوت ثابت در بالای برگه در هنگام اسکرول کردن.

en: Fix the position of the "Feedback" button to prevent it from scrolling with the page.
fa_IR: ثابت کردن موقعیت دکمه "Feedback" به طوری که با اسکرول کردن صفحه، همواره در یک قسمت از مانیتور نمایش یابد.

en: Fix the position of the background image so that it is not scrollable.
fa_IR: ثابت کردن موقعیت تصویر پس زمینه به طوری که قابل پیمایش نباشد.

en: Fixed Position
fa_IR: موقعیت ثابت

en: Flashmo Grid Slider
fa_IR: اسلایدر Flashmo Grid

en: Flashmo Grid Slider Settings:
fa_IR: تنظیمات اسلایدر Flashmo Grid:

en: Flow:
fa_IR: جریان:

en: Font Family:
fa_IR: نام فونت:

en: Font Settings
fa_IR: تنظیمات فونت

en: Font Size Coefficient:
fa_IR: ضریب اندازه فونت:

en: Font Size:
fa_IR: اندازه فونت:

en: Font color of the controls.
fa_IR: رنگ فونت کنترل ها.

en: Footer Area Colors:
fa_IR: رنگ های ناحیه ته برگ:

en: Footer Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه ته برگ

en: Footer Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه ناحیه ته برگ

en: Footer Link Color
fa_IR: رنگ لینک ته برگ

en: Footer Link Hover Color
fa_IR: رنگ لینک (Hover) ته برگ

en: Footer Options
fa_IR: تنظیمات ته برگ

en: Footer Text Color
fa_IR: رنگ متن ته برگ

en: For Background color  %1$sTop Area Background %2$s%3$s  will be used.
fa_IR: برای رنگ پس زمینه %1$sپس زمینه ناحیه بالا %2$s%3$s استفاده خواهد شد.

en: For help please refer to the %1$sDocumentation%2$s.
fa_IR: برای راهنمایی به %1$sمستندات%2$s مراجعه کنید.

en: Force Image Dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر

en: Front Page Sliders
fa_IR: اسلایدرهای صغحه اول

en: Full-width Archive Page
fa_IR: برگه آرشیو تمام صفحه

en: Full-width Blog Page
fa_IR: برگه بلاگ تمام صفحه

en: Full-width Single Post View Page
fa_IR: برگه نمایش پست تمام صفحه

en: General Font Settings
fa_IR: تنظیمات فونت همگانی

en: General Options
fa_IR: تنظیمات همگانی

en: General Settings:
fa_IR: تنظیمات همگانی:

en: General Text and Link Colors:
fa_IR: رنگ های همگانی متن و لینک:

en: Get the Code: All of the Home page examples source code is available here.
fa_IR: دریافت کد: کد همه نمونه های صفحه اصلی در اینجا آماده است.

en: Go back to %s
fa_IR: بازگشت به %s

en: Google Analytics
fa_IR: آنالیز گوگل

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Google Map Code:
fa_IR: کد نقشه گوگل:

en: Google Web Fonts
fa_IR: فونت های تحت وب گوگل

en: Google WebFont Directory
fa_IR: دایرکتوری فونت های تحت وب گوگل

en: Header/Slider Background
fa_IR: پس زمینه سربرگ/اسلایدر

en: Headings Color
fa_IR: رنگ عنوان ها

en: Height of the tooltip surface in the menu.
fa_IR: ارتفاع سطح تولتیپ در منو.

en: Height:
fa_IR: ارتفاع:

en: Help
fa_IR: راهنمایی

en: Hide Details
fa_IR: پنهان کردن جزییات

en: Hide the Bar
fa_IR: عدم نمایش نوار

en: Home
fa_IR: خانه

en: Home Page After Content Row 1
fa_IR: ردیف 1 محتوای بعد از صفحه اصلی

en: Home Page After Content Row 2
fa_IR: ردیف 2 محتوای بعد از صفحه اصلی

en: Home Page Before Content
fa_IR: محتوای قبل از صفحه اصلی

en: Home Page Before Content Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه محتوای قبل از صفحه اصلی

en: Home Page Before Content Widget Area Colors:
fa_IR: رنگ های ناحیه ابزارک محتوای قبل از صفحه اصلی:

en: Home Page Column 1
fa_IR: ستون 1 صفحه اصلی

en: Home Page Column 2
fa_IR: ستون 2 صفحه اصلی

en: Home Page Column 3
fa_IR: ستون 3 صفحه اصلی

en: Home Page Column 4
fa_IR: ستون 4 صفحه اصلی

en: Home Page Header/Slider Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه سربرگ/اسلایدر صفحه اصلی

en: Horizontal:
fa_IR: افقی:

en: If enabled this option will overwrite the default CSS styles.
fa_IR: اگر این گزینه فعال شود استایل های زیر به جای استایل های CSS پیش فرض فعال می شوند.

en: Image 2:
fa_IR: تصویر 2:

en: Image Alignment
fa_IR: تراز تصویر

en: Image Frame
fa_IR: قاب تصویر

en: Image Height
fa_IR: ارتفاع تصویر

en: Image Link:
fa_IR: لینک تصویر:

en: Image Width
fa_IR: پهنا تصویر

en: Image:
fa_IR: تصویر:

en: In the case when JavaScript is disabled the 1st slider image is displayed by default in place of the Flashmo slider, you may change that in here
fa_IR: در مواردی که جاوااسکریپت غیرفعال است به صورت پیش فرض اولین تصویر اسلایدر در مکان اسلایدر Flashmo نمایش می یابد، شما می توانید آن را از اینجا تغییر دهید

en: In the case when JavaScript is disabled the 1st slider image is displayed by default in place of the Piecemaker 2 slider, you may change that in here
fa_IR: در مواردی که جاوااسکریپت غیرفعال است به صورت پیش فرض اولین تصویر اسلایدر در مکان اسلایدر Piecemaker 2 نمایش می یابد، شما می توانید آن را از اینجا تغییر دهید

en: In the case when JavaScript is disabled the 1st slider image is displayed by default in place of the Piecemaker slider, you may change that in here
fa_IR: در مواردی که جاوااسکریپت غیرفعال است به صورت پیش فرض اولین تصویر اسلایدر در مکان اسلایدر Piecemaker نمایش می یابد، شما می توانید آن را از اینجا تغییر دهید

en: Info Background
fa_IR: پس زمینه اطلاعات

en: Info Background Alpha
fa_IR: مقدار Alpha در پس زمینه اطلاعات

en: Info Margin
fa_IR: فاصله اطلاعات

en: Info Sharpness
fa_IR: برندگی اطلاعات

en: Info Text:
fa_IR: متن اطلاعات:

en: Info Thickness
fa_IR: ضخامت اطلاعات

en: Info Width
fa_IR: پهنا اطلاعات

en: Inner Color
fa_IR: رنگ داخلی

en: Inner Side Color
fa_IR: رنگ ضلع داخلی

en: Install
fa_IR: نصب کردن

en: Install Plugins
fa_IR: نصب افزونه ها

en: Install Required Plugins
fa_IR: نصب افزونه های الزامی

en: Install package not available.
fa_IR: بسته‌ی نصب در دسترس نیست.

en: Installed But Not Activated
fa_IR: نصب شده ولی فعال نشده

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: در حال نصب افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
fa_IR: در حال نصب افزونه: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: نصب و فعال سازی افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing the plugin&#8230;
fa_IR: در حال نصب افزونه&#8230;

en: Language:
fa_IR: زبان:

en: Latest Posts
fa_IR: آخرین پست ها

en: Leave a Reply
fa_IR: نظر شما

en: Leave a Reply to %s
fa_IR: پاسخ دادن به %s

en: Leave a comment
fa_IR: نظر دهید

en: Leave the Title field blank if you would like to display the parent page Title instead.
fa_IR: اگر می خواهید عنوان برگه مادر نمایش یابد، فیلد عنوان را خالی بگذارید.

en: Left
fa_IR: چپ

en: Let me help you find it:
fa_IR: اجازه دهید که در پیدا کردن آن به شما کمک کنم:

en: Light
fa_IR: روشن

en: Limit the number of words to show from each post:
fa_IR: محدودیت  تعداد کلمه ها برای نمایش از هر پست:

en: Line 1:
fa_IR: سطر 1:

en: Line 2:
fa_IR: سطر 2:

en: Line 3:
fa_IR: سطر 3:

en: Line 4:
fa_IR: سطر 4:

en: Line 5:
fa_IR: سطر 5:

en: Line 6:
fa_IR: سطر 6:

en: Line 7:
fa_IR: سطر 7:

en: Line Height:
fa_IR: ارتفاع خط:

en: Link Color
fa_IR: رنگ لینک

en: Link Hover Color
fa_IR: رنگ لینک (Hover)

en: Link:
fa_IR: لینک:

en: Loader Color
fa_IR: رنگ Loader

en: Log out &raquo;
fa_IR: بیرون رفتن &raquo;

en: Log out of this account
fa_IR: بیرون رفتن از‌این حساب کاربری

en: Logged in as <a href="%1$s/wp-admin/profile.php">%2$s</a>.
fa_IR: شما با نام روبرو وارد شده اید: <a href="%1$s/wp-admin/profile.php">%2$s</a>.

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Form
fa_IR: فرم ورود

en: Logo Dimensions
fa_IR: ابعاد لوگو

en: Logout
fa_IR: بیرون رفتن

en: Mail (will not be published)
fa_IR: ایمیل (منتشر نخواهد شد)

en: Main Content Area Background
fa_IR: پس زمینه ناحیه محتوای اصلی

en: Main Content Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه محتوای اصلی

en: Main Menu Alignment
fa_IR: ترازبندی فهرست اصلی

en: Main RSS Feed
fa_IR: فید RSS اصلی

en: Main body text color affecting the entire site.
fa_IR: رنگ متن کلی تمام سایت را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Main link color affecting the entire site.
fa_IR: رنگ لینک کلی تمام سایت را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Margin of the text to the left end of the tooltip.
fa_IR: فاصله متن از انتهای چپ تولتیپ.

en: Margin of the text to the right end of the tooltip.
fa_IR: فاصله متن از انتهای راست تولتیپ.

en: Menu Color 1
fa_IR: رنگ 1 منو

en: Menu Color 2
fa_IR: رنگ 2 منو

en: Menu Color 3
fa_IR: رنگ 3 منو

en: Menu Distance X
fa_IR: فاصله منو X

en: Menu Distance Y
fa_IR: فاصله منو Y

en: Menu:
fa_IR: منو:

en: Message:
fa_IR: پیام:

en: Midsection Colors:
fa_IR: رنگ های بخش میانی:

en: Milliseconds between slide transitions (0 to disable auto advance).
fa_IR: میلی ثانیه بین گذارهای اسلاید (برای غیرفعال کردن 0 را وارد کنید).

en: Monthly Archives
fa_IR: آرشیوهای ماهیانه

en: Name
fa_IR: نام

en: No
fa_IR: خیر

en: No JavaScript image
fa_IR: تصویر بدون جاوااسکریپت

en: No Repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: No Responses
fa_IR: بدون پاسخ

en: No Slider
fa_IR: بدون اسلایدر

en: No plugins to install or activate. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>
fa_IR: هیچ افزونه ای برای نصب و فعال سازی وجود ندارد. <a href="%1$s" title="بازگشت به پیشخوان">بازگشت به پیشخوان</a>

en: No posts by this author.
fa_IR: این نویسنده نوشته ای ندارد.

en: No sliders found!  Please create a new slider from the %1$sRevolution Slider%2$s page.
fa_IR: هیچ اسلایدری پیدا نشد! لطفا از برگه %1$sاسلایدر Revolution%2$s یک اسلایدر جدید بسازید.

en: Not Found
fa_IR: پیدا نشد

en: Not Installed
fa_IR: نصب نشده

en: Note: If you wish to remove the border line under the top navigation menu, the option for that is located under: %1$s General Options %2$s Border Under the Menu %3$s
fa_IR: توجه: اگر شما مایل به پاک کردن مرز زیر فهرست ناوبری بالا هستید، گزینه آن در %1$s تنظیمات همگانی %2$s مرز زیر فهرست %3$s واقع شده است.

en: Note: Portfolio posts are those that have been assigned to a portfolio related category. A portfolio related category is one which either directly or indirectly (parent or descendant) has been assigned to a "Portfolio page" template (see the "Portfolio section above for these assignments)
fa_IR: توجه: منظور از پست های نمونه کار، آن پست هایی است که دسته مربوط به نمونه کار به آن ها اختصاص داده شده است. منظور از دسته مربوط به نمونه کار، آن دسته ای است (که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم) قالب "Portfolio page" به آن اختصاص پیدا کرده است (برای اطلاعات بیشتر "نمونه کار" در بالا را ببینید).

en: Note: The "Default Colors" cannot be deleted.
fa_IR: توجه: "رنگ های پیش فرض" نمی تواند پاک شود.

en: Note: the minimum recommended height is 55px.
fa_IR: توجه: کم ترین ارتفاع توصیه شده 55 پیکسل هست.

en: Number of Columns
fa_IR: تعداد ستون ها

en: Number of Rows
fa_IR: تعداد ردیف ها

en: Number of columns, in which the images will be sliced, 6 columns by default ( or any number of columns )
fa_IR: تعداد ستون هایی که تصاویر برش زده خواهند شد، 6 ستون به صورت پیش فرض (یا هر تعداد ستون دیگر)

en: Number of pieces to which the image is sliced.
fa_IR: تعداد قطعه هایی که تصویر برش زدن می شود.

en: Number of posts to show:
fa_IR: تعداد پست ها برای نمایش:

en: Number of posts to skip:
fa_IR: تعداد پست ها برای پریدن:

en: Number of rows, in which the images will be sliced, 4 rows by default ( or any number of rows )
fa_IR: تعداد ردیف هایی که تصاویر برش زده خواهند شد، 4 ردیف به صورت پیش فرض (یا هر تعداد ردیف دیگر)

en: Number of seconds between transitions, 2.4 seconds by default ( or any number of seconds ).
fa_IR: تعداد ثانیه ها بین گذار، 2.4 ثانیه به صورت پیش فرض (یا هر تعداد ثانیه دیگر).

en: Number of seconds for each element to be turned.
fa_IR: تعداد ثانیه ها برای چرخش هر عنصر.

en: Number of seconds from one element starting to turn to the next element starting.
fa_IR: تعداد ثانیه هااز شروع چرخش یک عنصر تا شروع چرخش عنصر بعدی.

en: Number of seconds from one transition to another, if not stopped. Set to 0 to disable autoplay.
fa_IR: تعداد ثانیه ها از یک گذار تا گذار بعدی، اگر وقفه ای ایجاد نشود. برای غیرفعال کردن روی 0 تنظیم کنید.

en: Number of seconds to the next image.
fa_IR: تعداد ثانیه ها تا تصویر بعدی.

en: Number of segments
fa_IR: تعداد بخش ها

en: Number of segments, in which the images will be sliced.
fa_IR: تعداد بخش هایی که تصاویر برش زده خواهند شد.

en: On %1$s
fa_IR: در %1$s

en: One Continuous Background Image That Will Span Across All Sections
fa_IR: یک تصویر پیوسته که تمام بخش ها را پوشش می دهد

en: Oops..., I cannot find that page you are looking for, sorry... (Error 404)
fa_IR: با عرض پوزش، من نمی توانم برگه ای را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنم، ببخشید... (خطای 404)

en: Options <small>(version %1$s)</small>
fa_IR: تنظیمات <small>(نسخه %1$s)</small>

en: Original Order
fa_IR: اصلی

en: Page Not Found (Error 404)
fa_IR: برگه پیدا نشد (خطای 404)

en: Page Peel
fa_IR: برگه پوسته ای

en: Page Peel Link URL:
fa_IR: آدرس لینک برگه پوسته ای:

en: Page Title
fa_IR: عنوان برگه

en: Page Title Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه عنوان برگه

en: Page Title Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه عنوان برگه

en: Page Title Color
fa_IR: رنگ عنوان برگه

en: Pages
fa_IR: برگه ها

en: Password
fa_IR: رمز

en: Paste the full path to your image:
fa_IR: آدرس تصویرتان را وارد کنید:

en: Paste your Google Analytics or other tracking code here. It will be inserted just before the closing &lt;/head&gt; tag.
fa_IR: کد آنالیز گوگل تان را وارد کنید. این کد درست قبل از بسته شدن تگ </head> اضافه می شود.

en: Pause
fa_IR: توقف

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone Number Information
fa_IR: اطلاعات شماره تلفن

en: Phone Number validation
fa_IR: تایید شماره تلفن

en: Phone:
fa_IR: تلفن:

en: Pick a specific category:
fa_IR: یک دسته ویژه را برگزینید:

en: Piecemaker
fa_IR: اسلایدر Piecemaker

en: Piecemaker 2
fa_IR: اسلایدر Piecemaker 2

en: Piecemaker 2 Slider Settings:
fa_IR: تنظیمات اسلایدر Piecemaker 2:

en: Piecemaker 2 Slides:
fa_IR: اسلایدهای Piecemaker 2

en: Piecemaker 2 Transitions:
fa_IR: گذارهای Piecemaker 2:

en: Piecemaker Slider Settings:
fa_IR: تنظیمات اسلایدر Piecemaker:

en: Pieces
fa_IR: قطعه ها

en: Pieces:
fa_IR: قطعه ها:

en: Play
fa_IR: شروع

en: Please enter a name
fa_IR: لطفا یک نام را وارد کنید

en: Please enter a valid %1$s and %2$s
fa_IR: لطفا یک %1$s and %2$s معتبر را وارد کنید

en: Please enter a valid %s
fa_IR: لطفا یک %s معتبر را وارد کنید

en: Please enter a valid email address
fa_IR: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر را وارد کنید

en: Please enter recipient's email address, comma-separate multiple recipients:
fa_IR: لطفا آدرس ایمیل دریافت کننده ها را وارد کنید، ایمیل ها را با کاما جدا کنید:

en: Please enter your message
fa_IR: لطفا پیام تان را وارد کنید

en: Please use the form below to send us an email:
fa_IR: لطفا برای ارسال یک ایمیل به ما از فرم پایین استفاده کنید:

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Plugin activated successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت نصب شد.

en: Plugin activation failed.
fa_IR: فعال سازی افزونه با مشکل مواجه شد.

en: Plugin install failed.
fa_IR: نصب افزونه با مشکل مواجه شد.

en: Plugin installed successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت نصب شد.

en: Portfolio Pages
fa_IR: برگه های نمونه کارها

en: Portfolio Post Author
fa_IR: نویسنده پست نمونه کار

en: Portfolio Post Tags
fa_IR: برچسب های پست نمونه کار

en: Portfolio Section
fa_IR: بخش نمونه کار

en: Portfolio Title Position
fa_IR: موقعیت عنوان نمونه کار

en: Portfolio section for this page has not been found!
fa_IR: برای این برگه بخش نمونه کاری پیدا نشد!

en: Post Image in Single Post View
fa_IR: تصویر پست در نمایش پست

en: Post Tags
fa_IR: تگ های پست

en: Posts Tagged <em>%s</em>
fa_IR: برچسب پست <em>%s</em>

en: Posts by
fa_IR: نوشته های

en: Pre-Packaged
fa_IR: از پیش آماده

en: Preview image not available!.
fa_IR: تصویری برای پیش نمایش موجود نیست!

en: Preview item is not available!.
fa_IR: آیتمی برای پیش نمایش موجود نیست!

en: Preview the available fonts at
fa_IR: نمایش فونت های موجود در

en: Primary Navigation
fa_IR: فهرست اصلی

en: Private Repository
fa_IR: مخزن شخصی

en: Profile:
fa_IR: شناسنامه:

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Read more...
fa_IR: بیشتر بخوانید...

en: Recommended
fa_IR: توصیه شده

en: Recover password
fa_IR: رمزتان را گم کرده اید؟

en: Register
fa_IR: نام نویسی

en: Remember me
fa_IR: مرا بخاطر بسپار

en: Remove Background Images
fa_IR: پاک کردن تصاویر پس زمینه

en: Remove Sidebar
fa_IR: پاک کردن سایدبار

en: Remove Title (SEO-Friendly)
fa_IR: پاک کردن عنوان (SEO-Friendly)

en: Remove Title Completely
fa_IR: پاک کردن عنوان به طور کامل

en: Remove Title visually, so that human visitors will not see it, yet it will still be served as an "h1" heading to search engine spiders.
fa_IR: پاک کردن ظاهری عنوان، به طوری که برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده نیست؛ ولی برای موتورهای جست و جو به صورت "h1" قابل رویت است.

en: Remove all background images for Breakpoint 1. Those are the background images that have been assigned through the theme's 'Custom Colors' section.
fa_IR: پاک کردن تمام تصاویر پس زمینه در مورد 1. این تصاویر پس زمینه از قسمت 'رنگ های سفارشی' پوسته تنظیم می شوند.

en: Remove the "Archive for the '...' Category" string from the category archive title.
fa_IR: پاک کردن رشته " آرشیو برای دسته '...' " از عنوان آرشیو دسته ای.

en: Remove the 3D shadow under the slider
fa_IR: پاک کردن سایه سه بعدی زیر اسلایدر

en: Remove the Slider Area
fa_IR: پاک کردن ناحیه اسلایدر

en: Remove the Slider Area completely from the home page for the Breakpoints 2 and 3.
fa_IR: پاک کردن ناحیه اسلایدر از صفحه اصلی به طور کامل در موارد 2 و 3.

en: Remove the border line located under the menu.
fa_IR: پاک کردن خط مرزی واقع در زیر فهرست.

en: Remove the image frame with the border around the image?
fa_IR: پاک کردن قاب تصویر با حاشیه دور آن.

en: Remove the sidebar from Archive pages (e.g. Category archives, Date archives, Tag archives, etc.).
fa_IR: پاک کردن سایدبار از برگه های آرشیو (به عنوان مثال آرشیو دسته ای، آرشیو روزانه، آرشیو برچسب ها و ...).

en: Remove the sidebar from Blog pages.
fa_IR: پاک کردن سایدبار از برگه های بلاگ.

en: Remove the sidebar from Single Post View Portfolio pages.
fa_IR: پاک کردن سایدبار از پست های نمونه کار در حالت Single Post.

en: Remove the sidebar from Single Post View pages.
fa_IR: پاک کردن سایدبار از برگه های نمایش پست (Single Post View).

en: Remove the sidebar from the Contact page, which will make it a full-width page layout.
fa_IR: پاک کردن سایدبار از برگه تماس که در نتیجه به آن برگه طرح تمام صفحه را اختصاص می دهد.

en: Repeat both Vertically and Horizontally
fa_IR: تکرار به هر دو صورت عمودی و افقی

en: Repeat only Horizontally
fa_IR: تکرار فقط به صورت افقی

en: Repeat only Vertically
fa_IR: تکرار فقط به صورت عمودی

en: Required
fa_IR: الزامی

en: Reset to defaults
fa_IR: بازگشت به تنظیمات پیش فرض

en: Responsive Layout
fa_IR: طرح واکنش گرا

en: Responsive Logo (optional)
fa_IR: لوگو واکنش گرا (اختیاری)

en: Responsive Logo Height
fa_IR: ارتفاع لوگو واکنش گرا

en: Responsive Menu
fa_IR: فهرست واکنش گرا

en: Responsive Menu 1
fa_IR: فهرست 1 واکنش گرا

en: Responsive Menu 2
fa_IR: فهرست 2 واکنش گرا

en: Return to Required Plugins Installer
fa_IR: بازگشت به نصب کننده افزونه های الزامی

en: Return to the Dashboard
fa_IR: بازگشت به پیشخوان

en: Revolution Slider
fa_IR: اسلایدر Revolution

en: Right
fa_IR: راست

en: Rotation:
fa_IR: چرخش:

en: SWF Link:
fa_IR: لینک SWF:

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save & Activate
fa_IR: ذخیره و فعال کردن

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save the current custom colors.
fa_IR: ذخیره کردن رنگ های سفارشی فعلی.

en: Search
fa_IR: جست و جو

en: Search Box
fa_IR: باکس جست و جو

en: Search Results for <em>%s</em>
fa_IR: نتایج جست و جو برای <em>%s</em>

en: Search for:
fa_IR: جست و جو برای:

en: Search...
fa_IR: جست و جو...

en: Select Category
fa_IR: گزینش دسته

en: Select this option to apply the settings below to the "Featured Image".
fa_IR: برای اعمال تنظیمات بالا به "تصویر شاخص" این گزینه را انتخاب کنید.

en: Select this option to force cropping and resizing the images which is recommended if you would like all images to be of the same specified dimensions.
fa_IR: اگر می خواهید که همه تصاویر ابعاد یکسان و مشخصی داشته باشند، این گزینه را برای قاب بری و تغییر اندازه تصاویر انتخاب کنید.

en: Sender's name:
fa_IR: نام فرستنده:

en: Set the auto play option, true by default ( or false ).
fa_IR: گزینه پخش اتوماتیک را تنظیم کنید، روشن به صورت پیش فرض (یا خاموش).

en: Set the width of the "Home Page Column 1" Widget Area as constant 1/3 width (Applies only to a two column layout, in other words having the first widget area "Home Page Column 1" in combination with any of the other widget areas being active).
fa_IR: پهنا ناحیه ابزارک "ستون 1 صفحه اصلی" را روی 1/3 پهنا کل تنظیم می کند (فقط روی طرح دو ستونی اعمال می شود، به عبارت دیگر ناحیه ابزارک "ستون 1 صفحه اصلی" در ترکیب با یکی از ناحیه های ابزارک دیگر که فعال است).

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Shadow Darkness
fa_IR: تاریکی سایه

en: Shadows:
fa_IR: سایه ها:

en: Sharpness of the info text (-400 to 400).
fa_IR: برندگی متن اطلاعات (-400 تا 400).

en: Sharpness of the tooltip text (-400 to 400). %1$sMore info%2$s
fa_IR: برندگی متن تولتیپ (-400 تا 400). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Show "Comments (RSS)" link in footer?
fa_IR: "Comments (RSS)" در ته برگ نمایش یابد؟

en: Show "Entries (RSS)" link in footer?
fa_IR: "Entries (RSS)" در ته برگ نمایش یابد؟

en: Show "is proudly powered by %s" in footer?
fa_IR: "is proudly powered by %s" در ته برگ نمایش یابد؟

en: Show %1$sThemeForest Affiliate%2$s link in footer?
fa_IR: لینک %1$sThemeForest Affiliate%2$s در ته برگ نمایش یابد؟

en: Show All
fa_IR: همه

en: Show Author Name
fa_IR: نمایش نام نویسنده

en: Show Author Name ("Portfolio Post Metadata" needs to be enabled for this option)
fa_IR: نمایش نام نویسنده (این گزینه احتیاج به فعال بودن "Post Metadata نمونه کار" دارد)

en: Show Breadcrumbs
fa_IR: نشان دادن Breadcrumbs

en: Show Comment Area
fa_IR: نمایش ناحیه دیدگاه

en: Show Comments on Pages
fa_IR: نمایش دیدگاه ها در برگه ها

en: Show Comments on Pages. Those are the pages assigned with the 'Default Page', 'Page Template 2', ..., 'Page Template 8' and 'Full-width Page' templates. Additionally, you can 'Allow' these comments from the individual page's configuration.
fa_IR: نمایش دیدگاه ها در برگه های با قالب های 'قالب پیش فرض' ، 'Page Template 2'، ... ، 'Page Template 8' و 'Full-width Page'. علاوه بر این شما می توانید از قسمت گفت و گوها مربوط به هر برگه تعیین کنید که در آن برگه دیدگاه ها پذیرفته نشوند.

en: Show Details
fa_IR: نشان دادن جزییات

en: Show Excerpt
fa_IR: نمایش Excerpt

en: Show Portfolio Post Metadata box (Single View).
fa_IR: نمایش قسمت Post Metadata نمونه کار (Single View)

en: Show Portfolio Post Tags
fa_IR: نمایش برچسب های پست نمونه کار

en: Show Post Author
fa_IR: نمایش نویسنده پست

en: Show Post Tags
fa_IR: نمایش تگ های پست

en: Show as dropdown
fa_IR: نمایش به صورت پایین افتادنی

en: Show comment area in Portfolio posts (Single View)
fa_IR: نمایش ناحیه دیدگاه در پست های نمونه کار (Single View)

en: Show date & author info
fa_IR: نمایش تاریخ و اطلاعات نویسنده

en: Show hierarchy
fa_IR: نمایش سلسله مراتب

en: Show post counts
fa_IR: نمایش تعداد پست ها

en: Show the Bar
fa_IR: نمایش نوار

en: Show the Bar and Photo Description
fa_IR: نمایش نوار و توضیحات تصویر

en: Show the excerpt instead of the full post content on the Blog page.
fa_IR: نمایش خلاصه () به جای نمایش کامل محتوای پست در برگه بلاگ.

en: Show the top navigation menu's auto arrows. Those are the arrows indicating a submenu.
fa_IR: نشان دادن فلش های اتوماتیک فهرست ناوبری بالا. آن ها فلش هایی هستند که در زیرمنو هم نشان داده می شوند.

en: Show thumbnail frame shadow
fa_IR: نمایش سایه قاب بند انگشتی

en: Show thumbnails
fa_IR: نمایش بند انگشتی ها

en: Side Shadow Alpha
fa_IR: مقدار Alpha در سایه ضلع

en: Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار

en: Sides color of the sliced elements
fa_IR: رنگ ضلع های مجاور عناصر برش زده شده

en: Sides get darker when moved away from the front. This is the degree of darkness 0 = no change, 1 = 100%s black.
fa_IR: ضلع ها در هنگام دور شدن از روبرو تیره تر می شوند. این یک درجه بین تیرگی 0 = بدون تغییر، 1 = 100%s سیاه است.

en: Site Feeds
fa_IR: فیدهای سایت

en: Site's top section background color. This is the section with the logo, slogan, phone number and search box, immediately above the menu.
fa_IR: رنگ پس زمینه بخش بالای سایت. این بخش شامل لوگو، شعار سایت، شماره تلفن و باکس جست و جو بالای فهرست است.

en: Sitemap Page Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار برگه نقشه سایت

en: Size of the controls, which appear on rollover (play, stop, info, link).
fa_IR: اندازه کنترل ها، که در حالت hover ظاهر می شوند (paly, stop, info, link).

en: Slide text
fa_IR: متن اسلاید

en: Slider Image
fa_IR: تصویر اسلایدر

en: Slider text color including the Title.
fa_IR: رنگ متن اسلایدر که شامل عنوان نیز می شود.

en: Slider text color.
fa_IR: رنگ متن اسلایدر.

en: Slogan Font Size
fa_IR: اندازه فونت شعار سایت

en: Slogan Position from the Left
fa_IR: موقعیت شعار سایت از راست

en: Slogan Position from the Top
fa_IR: موقعیت شعار سایت از بالا

en: Some html tags and inline styling could be used for formatting here, e.g.
fa_IR: برخی از تگ های html و استایل هایی که برای ویرایش در اینجا می تواند استفاده شود، عبارت است از

en: Something went wrong with the plugin API.
fa_IR: مشکلی با API افزونه به وجود آمده است.

en: Something went wrong.
fa_IR: مشکلی به وجود آمده است.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
fa_IR: ببخشید، ولی شما دنبال چیزی هستید که در اینجا نیست.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated.
fa_IR: ببخشید، ولی شما اجازه فعال کردن افزونه %s را ندارید. برای فعال کردن افزونه با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed.
fa_IR: ببخشید، ولی شما اجازه نصب افزونه %s را ندارید. برای نصب افزونه با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated.
fa_IR: ببخشید، ولی شما اجازه به روز رسانی افزونه %s را ندارید. برای به روز رسانی افزونه با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
fa_IR: ببخشید، هیچ فایل ضمیمه ای با درخواست شما یکسان  نبود.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
fa_IR: ببخشید، نوشته‌ای با درخواست شما یکسان  نبود.

en: Sort By:
fa_IR: نمایش به ترتیب:

en: Source
fa_IR: منبع

en: Speed of the transition.
fa_IR: تعیین سرعت گذار.

en: Statistics
fa_IR: آمار

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Study the above text for slider's specific syntax
fa_IR: متن بالا را برای دستور ویژه اسلایدر مطالعه کنید.

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submit Comment
fa_IR: ارسال دیدگاه

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک فید سایت

en: Support Forum
fa_IR: انجمن پشتیبانی

en: Tag:
fa_IR: برچسب:

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags:
fa_IR: برچسب ها:

en: Tags:
fa_IR: برچسب ها:

en: Target:
fa_IR: باز کردن در:

en: Text Background
fa_IR: پس زمینه متن

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text Distance
fa_IR: فاصله متن

en: Text Line Height
fa_IR: ارتفاع خط متن

en: Text Size
fa_IR: اندازه متن

en: Thank you <strong>%s</strong> for using our contact form! Your email was successfully sent and we will be in touch with you shortly.
fa_IR: <strong>%s</strong> گرامی، از شما جهت استفاده از فرم تماس  با ما سپاس گذاریم! ایمیل شما با موفقیت ارسال شد و ما در اولین فرصت آن را بررسی می کنیم.

en: The "U-Design" theme recommends the following plugin: %1$s.
fa_IR: پوسته "U-Design" افزونه روبرو را توصیه می کند: %1$s.

en: The "U-Design" theme requires the following plugin: %1$s.
fa_IR: پوسته "U-Design" افزونه روبرو را لازم دارد: %1$s.

en: The Business Contact Fields provide a way to better display additional contact information such as Company Name, Address, Phone, etc. An example of a Field pair could be <strong>Telephone: (123) 123-4567</strong>, where you would enter the "<strong>Telephone:</strong>" part in the first field and "<strong>(123) 123-4567</strong>" in the second (under the same "Line #") respectively.
fa_IR: فیلدهای تماس تجاری یک راه برای نمایش بهتر اطلاعات تماس اضافی مانند نام شرکت، آدرس، تلفن و ... فراهم می کند. یک نمونه از آن ها <strong>"تلفن: 4567 123 0131"</strong> است که شما قسمت <strong>"تلفن:"</strong> را در فیلد اول و <strong>"4567 123 0131"</strong> را در فیلد دوم (در همان "سطر#") به ترتیب وارد می کنید.

en: The Font Size Coefficient is multiplied by the actual heading size in "em", thus any coefficient greater than "1.0" will cause the font size to inclease and any coefficient less than "1.0 will produce smaller font size.
fa_IR: ضریب اندازه فونت در اندازه واقعی فونت برحسب "em" ضرب می شود، بنابراین هر ضریب بزرگتر از "1.0" باعث بزرگتر شدن اندازه فونت و هر ضریب کوچکتر از "1.0" باعث کوچکتر شدن اندازه فونت می شود.

en: The alpha of the background of the info text, the image shines through, when smaller than 1.
fa_IR: هنگامی که مقدار Alpha در پس زمینه فیلد متنی اطلاعات کوچکتر از 1 باشد، تصویر می درخشد.

en: The background color of the info text field.
fa_IR: رنگ پس زمینه فیلد متنی اطلاعات.

en: The button is activated only if a <strong>Link</strong> is provided. To remove the button just replace the link with a single space.
fa_IR: تنها در صورتی که یک <strong>لینک</strong> آماده شود، دکمه فعال می شود. برای پاک کردن دکمه لینک را با یک فضای خالی جایگزین کنید.

en: The display of the slide object moving down the z axis (1 to 179). It appears to change size quickly and moves a great distance. %1$sMore info%2$s
fa_IR: نمایش پایین رفتن اسلاید در راستای محور  z (1 تا 179). این با تغییر سریع اندازه و جا به جایی فاصله نمایش می یابد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: The distance between the cubes during transition. Values between 5 and 50 are recommended. But go for experiments.
fa_IR: فاصله بین مکعب ها در طول گذار. مقدار بین 5 و 50 توصیه می شود. اما بهتر است خودتان امتحان کنید.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
fa_IR: افزونه روبرو برای بیشترین تطابق با این پوسته احتیاج به به روز رسانی به آخرین ورژن دارد: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: %s.
fa_IR: افزونه روبرو با موفقیت فعال شد: %s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s.
fa_IR: افزونه توصیه شده روبرو در حال حاضر غیرفعال است: %1$s

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s.
fa_IR: افزونه الزامی روبرو در حال حاضر غیرفعال است: %1$s.

en: The following settings refer to the individual portfolio item post (single post view)
fa_IR: تنظیمات پایین مربوط به پست های آیتم نمونه کار (single post view) است

en: The height in pixels of the slider images (400 recommended).
fa_IR: ارتفاع تصاویر اسلایدر بر حسب پیکسل (400 توصیه می شود).

en: The height of every image.
fa_IR: ارتفاع هر تصویر.

en: The height of the images to be loaded.
fa_IR: ارتفاع تصاویری که بارگذاری می شوند.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: فرایند نصب و فعال سازی شروع شد. این فرایند در بعضی از هاست ها ممکن است کمی به طول بیانجامد، لطفا صبور باشید.

en: The installation of %1$s failed.
fa_IR: نصب افزونه %1$s با مشکل مواجه شد.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: فرایند نصب شروع شد. این فرایند در بعضی از هاست ها ممکن است کمی به طول بیانجامد، لطفا صبور باشید.

en: The margin of the text field in the info section to all sides.
fa_IR: فاصله فیلد متنی اطلاعات از تمام ضلع های بخش اطلاعات.

en: The most recent posts with teaser text
fa_IR: آخرین پست ها با متن و تصویر

en: The offset during transition on the z-axis. Value between 100 and 1000 are recommended. But go for experiments.
fa_IR: آفست در محور-z در طول گذار. مقدار بین 100 و 1000 توصیه می شود. اما بهتر است خودتان امتحان کنید.

en: The style of the tooltip text, specified in the CSS file. Default: "P-Italic"
fa_IR: استایل متن تولتیپ، مشخص شده در فایل CSS. پیش فرض: "P-Italic"

en: The width in pixels of the slider images (940 recommended).
fa_IR: پهنا تصاویر اسلایدر بر حسب پیکسل (940 توصیه می شود).

en: The width of every image.
fa_IR: پهنا هر تصویر.

en: The width of the images to be loaded.
fa_IR: پهنا تصاویری که بارگذاری می شوند.

en: The width of the info text field.
fa_IR: پهنا فیلد متنی اطلاعات.

en: ThemeForest %1$susername%2$s:
fa_IR: %1$sنام کاربری%2$s تم فارست:

en: Thickness of the info text (-400 to 400).
fa_IR: ضخامت متن اطلاعات (-400 تا 400).

en: Thickness of the tooltip text (-400 to 400). %1$sMore info%2$s
fa_IR: ضخامت متن تولتیپ (-400 تا 400). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: This color affects the slogan, phone number and search text.
fa_IR: این رنگ شعار سایت، شماره تلفن و متن جست و جو را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: This font is applied to all h1, h2, h3, h4, h5, h6 - Headings (with small exceptions) and  the Slogan (Tagline):
fa_IR: این فونت روی تمام عنوان های h1, h2, h3, h4, h5, h6 اعمال می شود - عنوان ها (با چند استثنای کوچک) و شعار سایت (معرفی کوتاه):

en: This is the area in the slider displaying additional controls and text.
fa_IR: در این ناحیه از اسلایدر کنترل های اضافی و متن نمایش می یابند.

en: This is the background color behind the home page sliders.
fa_IR: این رنگ پس زمینه پشت اسلایدرهای صفحه اصلی است.

en: This is the background color behind the page titles.
fa_IR: این رنگ پس زمینه پشت عنوان برگه است.

en: This is the background color for the bottom area.
fa_IR: این رنگ پس زمینه ناحیه پایین است.

en: This is the background color.
fa_IR: این رنگ پس زمینه است.

en: This is the bottom area link color.
fa_IR: این رنگ لینک ناحیه پایین است.

en: This is the bottom area link hover color.
fa_IR: این رنگ لینک (hover) ناحیه پایین است.

en: This is the color applied to the bottom area widget titles.
fa_IR: این رنگ استفاده شده در عنوان های ابزارک ناحیه پایین است.

en: This is the color for general H1, H2, H3, H4 ,H5 ,H6 Headings where applicable.
fa_IR: این رنگ عنوان های همگانی H1, H2, H3, H4, H5, H6 در جاهای اجراشدنی است.

en: This is the color for the title of pages/posts/archives, etc. located in the area underneath the menu.
fa_IR: این رنگ عنوان برگه ها/نوشته ها/بایگانی ها و غیره واقع در ناحیه زیر فهرست است.

en: This is the color for the title of widgets used in this Widget Area, usually an "H3" Headings.
fa_IR: این رنگ عنوان ابزارک های استفاده شده در ناحیه این ابزارک است، معمولا عنوان های "H3".

en: This is the color of the main content wrapper background.
fa_IR: این رنگ پس زمینه محتوای اصلی است.

en: This is the color of the main menu active/selected link.
fa_IR: این رنگ لینک (active/selected) فهرست اصلی است.

en: This is the color of the main menu hover link.
fa_IR: این رنگ لینک (hover) فهرست اصلی است.

en: This is the color of the main menu links.
fa_IR: این رنگ لینک های فهرست اصلی است.

en: This is the default text color applied to the bottom area.
fa_IR: این رنگ متن پیش فرض استفاده شده در ناحیه پایین است.

en: This is the default text color applied to this Widget Area.
fa_IR: این رنگ متن پیش فرض استفاده شده در ناحیه این ابزارک است.

en: This is the field displayed in the E-mail form on the Contact page template. If checked, the validation for North American phone numbers will be enabled.
fa_IR: این فیلد در فرم ارسال ایمیل در برگه تماس نمایش می یابد. اگر فعال شود، تایید شماره های تلفن آمریکای شمالی فعال خواهد شد.

en: This is the footer background color.
fa_IR: این رنگ پس زمینه ته برگ است.

en: This is the footer general text color.
fa_IR: این رنگ متن همگانی ته برگ است.

en: This is the footer link color.
fa_IR: این رنگ لینک ته برگ است.

en: This is the footer link hover color.
fa_IR: این رنگ لینک (hover) ته برگ است.

en: This is the link hover color.
fa_IR: این رنگ لینک در حالت hover است.

en: This is the post title shown with every thumbnail. Choose whether you would like to have it displayed above the Thumbnail or just below it.
fa_IR: این عنوان پست است که با هر تصویر بند انگشتی (thumbnail) نمایش می یابد. انتخاب کنید که این عنوان در بالا یا پایین تصویر بندانگشتی قرار گیرد.

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Default Template".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "قالب پیش فرض".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 2".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 2".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 3".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 3".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 4".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 4".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 5".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 5".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 6".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 6".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 7".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 7".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Page Template 8".
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Page Template 8".

en: This is the sidebar position for all pages assigned with "Sitemap page" template.
fa_IR: موقعیت سایدبار برای برگه های با قالب "Sitemap page".

en: This is the sidebar shown on blog pages
fa_IR: این سایدبار در برگه های بلاگ نمایش می یابد.

en: This is the sidebar shown on individual portfolio items' posts
fa_IR: این سایدبار در پست های آیتم های نمونه کار نمایش می یابد.

en: This is the sidebar shown on the Contact page
fa_IR: این سایدبار در برگه تماس نمایش می یابد.

en: This is the title text displayed in the place of the slider on the home page
fa_IR: این متن عنوان در مکان اسلایدر در صفحه اصلی نمایش می یابد.

en: This number refers to the number of words to show.
fa_IR: این عدد تعداد کلمه هایی را که نمایش می یابند را نمایش می دهد.

en: This option sets the main navigation menu alignment.
fa_IR: این گزینه موقعیت فهرست ناوبری اصلی را تنظیم می کند.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
fa_IR: این نوشته با رمز محافظت شده است. برای نمایش دیدگاه‌ها رمز خود را وارد کنید.

en: This textfield supports HTML and CSS. The CSS classes used are located in "sliders/flashmo/grid_slider/flashmo_224_style.css"
fa_IR: این فیلد متنی HTML و CSS را پشتیبانی می کند. کلاس های CSS ای که استفاده می شوند در "sliders/flashmo/grid_slider/flashmo_224_style.css" واقع شده اند.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s.
fa_IR: این پوسته افزونه روبرو را توصیه می کند: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s.
fa_IR: این پوسته افزونه های روبرو را لازم دارد: %1$s.

en: Thumbnail Dimensions:
fa_IR: ابعاد بند انگشتی:

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time for one cube to turn.
fa_IR: زمان برای چرخش یک مکعب.

en: Time:
fa_IR: زمان:

en: Timeout
fa_IR: وقفه

en: Tip: To upload an image click on 'Upload Image' button below. Once the image is uploaded it will give you various options. Click on 'Insert into Post' button. Once you click on 'Insert into Post', link with the uploaded image will be inserted into the corresponding text field below. The background image is placed according to the background-position property. If 'No Repeat' is specified (see below), the image is placed at the element's top center possition.
fa_IR: برای بارگذاری یک تصویر روی دکمه 'بارگذاری تصویر' پایین کلیک کنید. وقتی که تصویر بارگذاری شد گزینه های مختلفی به شما نشان داده می شود. روی دکمه 'گذاشتن در نوشته' کلیک کنید. وقتی که شما روی 'گذاشتن در نوشته' کلیک کنید، لینک تصویر بارگذاری شده به فیلد متنی مربوطه پایین اضافه خواهد شد. تصویر پس زمینه بر طبق ویژگی background-position در مکانی گذاشته می شود. اگر 'بدون تکرار' مشخص شود (پایین را ببینید)، تصویر در موقعیت بالا وسط عنصر گذاشته می شود.

en: Title Attribute:
fa_IR: نشان عنوان:

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title Headings Font Settings
fa_IR: تنظیمات فونت عنوان ها

en: Title Position 1
fa_IR: موقعیت 1 عنوان

en: Title Position 2
fa_IR: موقعیت 2 عنوان

en: Title Text
fa_IR: متن عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To Portfolio page
fa_IR: برگه نمونه کار

en: To create additional sliders or to configure the existing ones please refer to the %1$sRevolution Slider%2$s page.
fa_IR: لطفا برای ساخت اسلایدرهای اضافی یا ویرایش یک اسلایدر آماده به برگه %1$sاسلایدر Revolution%2$s مراجعه کنید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>BlogSidebar</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>BlogSidebar</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>ContactSidebar</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>ContactSidebar</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 2</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 2</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 3</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 3</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 4</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 4</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 5</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 5</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 6</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 6</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 7</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 7</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar 8</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar 8</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>Pages Sidebar</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>Pages Sidebar</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>PortfolioSidebar</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>PortfolioSidebar</em></strong> قرار دهید.

en: To edit this sidebar, go to admin backend's <strong><em>Appearance -> Widgets</em></strong> and place widgets into the <strong><em>SitemapSidebar</em></strong> Widget Area
fa_IR: برای ویرایش این سایدبار، به <strong><em>نمایش -> ابزارک ها</em></strong> مراجعه کنید و ابزارک ها را در ناحیه ابزارک <strong><em>SitemapSidebar</em></strong> قرار دهید.

en: To remove the text just leave a single space.
fa_IR: برای پاک کردن متن فضای بالا را خالی بگذارید.

en: To use reCAPTCHA you must get an API public key from
fa_IR: شما باید برای استفاده از تصویر امنیتی یک کد عمومی (public key) از سایت روبرو دریافت کنید:

en: To which extent are the cubes moved away from each other when tweening.
fa_IR: مقداری که مکعب ها هنگام گذار از یکدیگر دور می شوند.

en: To which extent are the cubes moved on z axis when being tweened. Negative values bring the cube closer to the camera, positive values take it further away. A good range is roughly between -200 and 700.
fa_IR: مقداری که مکعب ها هنگام گذار از محور z دور می شوند. مقادیر منفی مکعب را به دوربین نزدیکتر، مقادیر مثبت آن را دورتر می کند. یک محدوده خوب تقریبا بین -200 و 700 است.

en: To which extent are the sides shadowed, when the elements are tweening and the sided move towards the background. 100 is black, 0 is no darkening.
fa_IR: مقداری که ضلع های مجاور سایه دارند در هنگامی که عناصر در حال گذار هستند و ضلع های مجاور در حال آمدن به طرف پس زمینه هستند. 100 تیره و  0 بدون تیرگی است.

en: Toggle this option to enable/disable the transition effect on the info text. If disabled (unchecked) then the text will disapear for the duration of the transition.
fa_IR: با استفاده از این گزینه تعیین کنید که حالت گذار روی متن اطلاعات فعال/غیرفعال شود. اگر غیرفعال شود (بدون علامت)، متن در مدت گذار ناپدید می شود.

en: Toggle this option to see how some effects behave differently (such as blind, curtain, and zoom).
fa_IR: با غیرفعال کردن این گزینه ببینید که بعضی از افکت ها چکونه تغییر رفتار می دهند (مانند نابینا، پرده و بزرگ نمایی).

en: Toolstips:
fa_IR: تولتیپ ها:

en: Tooltip Color
fa_IR: رنگ تولتیپ

en: Tooltip Height
fa_IR: ارتفاع تولتیپ

en: Tooltip Margin Left
fa_IR: فاصله تولتیپ از چپ

en: Tooltip Margin Right
fa_IR: فاصله تولتیپ از راست

en: Tooltip Text Color
fa_IR: رنگ متن تولتیپ

en: Tooltip Text Sharpness
fa_IR: برندگی متن تولتیپ

en: Tooltip Text Style
fa_IR: استایل متن تولتیپ

en: Tooltip Text Thickness
fa_IR: ضخامت متن تولتیپ

en: Tooltip Text Y
fa_IR: متن Y تولتیپ

en: Top Area Background
fa_IR: پس زمینه ناحیه بالا

en: Top Area Height
fa_IR: ارتفاع ناحیه فوقانی

en: Top Area Social Media
fa_IR: آیکون های اجتماعی ناحیه بالا

en: Top Area Text Color
fa_IR: رنگ متن ناحیه بالا

en: Top Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه بالا

en: Top Menu Active Link Color
fa_IR: رنگ لینک (Active) فهرست بالا

en: Top Menu Auto Arrows
fa_IR: فلش های اتوماتیک فهرست بالا

en: Top Menu Drop Shadows
fa_IR: سایه فهرست بالا

en: Top Menu Hover Link Color
fa_IR: رنگ لینک (Hover) فهرست بالا

en: Top Menu Link Color
fa_IR: رنگ لینک فهرست بالا

en: Top Navigation Menu Font Settings
fa_IR: تنظیمات فونت فهرست ناوبری بالا

en: Top Section Colors:
fa_IR: رنگ های بخش بالا:

en: Top of Page
fa_IR: بالای صفحه

en: Transition
fa_IR: گذار

en: Transition Speed
fa_IR: سرعت گذار

en: Transition effect.
fa_IR: حالت گذار.

en: Transition type of the Tweener class. For more info on these types see the official Tweener Documentation and go to "Transition Types". The best results are achieved by those transition types, which begin with easeInOut.
fa_IR: نوع گذار از کلاس Tweener است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این انواع به مستندات رسمی Tweener مراجعه کنید و به قسمت "Transition Types" بروید. بهترین نتایج با آن نوع از گذارهایی به دست می آیند که با easeInOut شروع می شوند.

en: Transition:
fa_IR: گذار:

en: Transition:
fa_IR: گذار:

en: True
fa_IR: روشن

en: Tween Delay
fa_IR: تاخیر بین

en: Tween Duration
fa_IR: مدت زمان بین

en: Tween Time
fa_IR: مدت زمان بین

en: Tween Type
fa_IR: نوع بین

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type of alignment from the point [controlsX, controlsY] - can be "center", "left" or "right".
fa_IR: نوع تراز نسبت به نقطه [کنترل ها X,کنترل ها Y] - می تواند "وسط"، "چپ" یا "راست" باشد.

en: Type of transition from Caurina&#39;s Tweener class. Find all possible transition types and more information about Tweener in the official %1$sdocumentation%2$s.
fa_IR: تمام حالت های گذار ممکن و اطلاعات بیشتر درباره Tweener را در %1$sمستندات%2$s رسمی پیدا کنید.

en: U-Design Demo Site
fa_IR: سایت پیش نمایش U-Design

en: U-Design Shortcodes
fa_IR: شورت کدهای U-Design

en: U-Design theme help resources:
fa_IR: منابع راهنما پوسته U-Design:

en: U-Design: Custom Category
fa_IR: U-Design: دسته سفارشی

en: U-Design: Google Map
fa_IR: U-Design: نقشه گوگل

en: U-Design: Login Form
fa_IR: U-Design: فرم ورود

en: U-Design: Recent Posts
fa_IR: U-Design: آخرین پست ها

en: U-Design: Subpages
fa_IR: U-Design: زیربرگه ها

en: Unpacking the package&#8230;
fa_IR: گشودن بسته‌ی فشرده شده&#8230;

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Upload Image
fa_IR: بارگذاری تصویر

en: Upload Logo
fa_IR: بارگذاری لوگو

en: Use this area to assign Portfolio Categories to their respective Portfolio pages.
fa_IR: از این ناحیه برای اختصاص دسته های نمونه کارها به برگه های نمونه کارهای مربوطه استفاده کنید.

en: Use this field to provide a phone number or any other short piece of information (30 character limit for display).  It is displayed near the search box located at the top right corner of the theme.
fa_IR: از این فیلد برای آماده کردن شماره تلفن یا هر قطعه کوتاه دیگری از اطلاعات استفاده کنید (محدودیت 30 کارکتری برای نمایش). این فیلد نزدیک باکس جست و جو واقع در گوشه بالا چپ پوسته نمایش می یابد.

en: Use this section to set the Post "Featured Image" the way it will be shown on the Blog and Archive Pages for each post. Please note, that if you have "post_image" custom field specified in a post, it will be given priority over the post "Featured Image", so if you would like to use the "Featured Image" do not use the custom field "post_image".
fa_IR: از این بخش برای تنظیم "تصویر شاخص" که در برگه های بلاگ و آرشیو و برای هر پست نمایش می یابد استفاده کنید. لطفا توجه کنید که در یک پست  پس زمینه دلخواه "post_image" بر "تصویر شاخص" پست اولویت دارد، بنابراین اگر مایل به استفاده از "تصویر شاخص" هستید از پس زمینه دلخواه "post_image" استفاده نکنید.

en: User
fa_IR: شناسه

en: Vertical:
fa_IR: عمودی:

en: Video Link:
fa_IR: لینک ویدیو:

en: Video Tutorials (Author's YouTube Tutorials Channel)
fa_IR: آموزش های ویدیویی (آموزش های نویسنده پوسته در یوتیوب)

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Website:
fa_IR: وبسایت:

en: When using "em" you are specifying size relative to the general font size.
fa_IR: شما هنگام استفاده از "em" اندازه را نسبت به اندازه همگانی فونت مشخص می کنید.

en: Width:
fa_IR: پهنا:

en: With the frame enabled (default state) image dimension is 914px by 374px (width by height). Without the frame image dimension is 940px by 400px. Depending on which option is selected, create and upload images with the corresponding dimensions for optimal quality.
fa_IR: با فعال بودن قاب (حالت پیش فرض) ابعاد تصویر 914 پیکسل در 374 پیکسل است (پهنا در ارتفاع). ابعاد آن بدون قاب تصویر 940 پیکسل در 400 پیکسل است. با توجه به اینکه کدام را انتخاب کرده اید، تصاویر با ابعاد مربوطه را برای کیفیت مطلوب بارگذاری کنید.

en: WordPress Repository
fa_IR: مخزن وردپرس

en: WordPress credits link
fa_IR: لینک WordPress

en: Would you like to make money with "U-Design"? Refer new ThemeForest users to the "U-Design" theme and ThemeForest will pay you 30&#37; of their first purchase or cash deposit!! Click %1$shere%2$s for more information.
fa_IR: آیا مایل به کسب درآمد با "U-Design" هستید؟ کاربران جدید تم فارست را با "U-Design" آشنا کنید و تم فارست 30&#37; از اولین خرید یا سپرده نقدی آن ها را به شما پرداخت می کند!! برای اطلاعات بیشتر %1$sاینجا%2$s کلیک کنید.

en: X-position of the point, which aligns the controls (measured from [0,0] of the image).
fa_IR: موقعیت-X از یک نقطه، که کنترل ها را تراز می کند (از [0,0] تصویر اندازه گرفته می شود).

en: Y-distance of the tooltip text field from the top of the tooltip.
fa_IR: فاصله-Y فیلد متنی تولتیپ از بالای تولتیپ.

en: Y-position of the point, which aligns the controls (measured from [0,0] of the image).
fa_IR: موقعیت-Y از یک نقطه، که کنترل ها را تراز می کند (از [0,0] تصویر اندازه گرفته می شود).

en: Yes
fa_IR: بله

en: You are logged in as
fa_IR: شما با نام روبرو وارد شده اید:

en: You can add as many transitions to the Piecemaker 2 as you want. These transitions will be started in the order they are specified below. This order is entirely independent from the order of the slides above. Once the last transition is reached, it starts over again with the first transition.
fa_IR: شما می توانید هر تعداد گذار را به دلخواه به Piecemaker 2 اضافه کنید. این گذار ها به ترتیب مشخص شده پایین شروع خواهند شد. این ترتیب کاملا مستقل از ترتیب اسلایدهای بالا است. وقتی که آخرین گذار می رسد، دوباره از اولین گذار شروع می شود.

en: You need  to install the "Revolution Slider" first before using this feature. You may install the slider through the %1$sInstall Plugins%2$s section.
fa_IR: شما پیش از استفاده از این ویژگی "اسلایدر Revolution" را نصب کنید. شما می توانید اسلایدر را از بخش %1$sنصب افزونه ها%2$s نصب کنید.

en: Your "U-Design" Affiliate Link
fa_IR: لینک Affiliate شما

en: Your comment
fa_IR: پیام شما

en: Your comment is awaiting moderation.
fa_IR: نظر شما در انتظار تایید است.

en: Your name must consist of at least 2 characters
fa_IR: نام شما حداقل باید شامل 2 کارکتر باشد

en: Z Distance
fa_IR: فاصله عمودی (Z)

en: assign the Category:
fa_IR: اختصاص دسته:

en: blackglass
fa_IR: شیشه ای سیاه سفید

en: blank
fa_IR: پنجره تازه

en: bottom
fa_IR: پایین

en: center
fa_IR: وسط

en: clean
fa_IR: ساده

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: ext.
fa_IR: کد شهر

en: extension
fa_IR: کد شهر

en: from the left. Enter a number between 0 and 400.
fa_IR: از راست. یک عدد بین 0 و 400 وارد کنید.

en: from the top.
fa_IR: از بالا.

en: items per page.
fa_IR: آیتم در برگه.

en: left
fa_IR: چپ

en: or
fa_IR: یا

en: phone number
fa_IR: شماره تلفن

en: red
fa_IR: قرمز

en: required
fa_IR: الزامی

en: right
fa_IR: راست

en: self
fa_IR: پنجره جاری

en: top
fa_IR: بالا

en: white
fa_IR: سفید

en: with
fa_IR: با
