Development - en to nl translation catalogue (1550 entries)

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
nl: 
    <h1>Fout bij het maken van de databaseverbinding</h1>
    <p>Dit betekent hetzij dat de gebruikersnaam- en wachtwoordinformatie in je <code>wp-config.php</code>-bestand foutief is, hetzij dat we geen contact kunnen krijgen met de databaseserver op <code>%s</code>. Dit kan betekenen dat de databaseserver van je hosting provider uit de lucht is.</p>
    <ul>
    	<li>Weet je zeker dat je de juiste gebruikersnaam en wachtwoord hebt ingevuld?</li>
    	<li>Weet je zeker dat je de juiste hostnaam hebt ingevuld?</li>
    	<li>Weet je zeker dat de databaseserver draait?</li>
    </ul>
    <p>Ben je niet bekend met deze terminologie, dan kan je het best contact opnemen met je hostingprovider. Als je dan nog steeds hulp nodig hebt, kan je het <a href='http://nl.forums.wordpress.org/'>Nederlandse support forum</a> bezoeken.</p>

en:  and
nl: en

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
nl: "caller_get_posts" wordt afgeraden. Gebruik in plaats hiervan "ignore_sticky_posts".

en: % Comments
nl: % reacties

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Categorie Feed

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Reacties feed

en: %1$s %2$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s reacties feed

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
nl: %1$s %2$s berichten in %3$s Feed

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
nl: %1$s %2$s zoekresultaten voor &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s - Comments on %2$s
nl: %1$s - reactie op %2$s

en: %1$s [Autosave]
nl: %1$s [Automatisch opgeslagen]

en: %1$s [Current Revision]
nl: %1$s [Huidige revisie]

en: %1$s and %2$s.
nl: %1$s en %2$s.

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %1$s comments recovered.
nl: %1$s reactie(s) teruggezet.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s is <strong>niet meer in gebruik</strong> sinds versie%2$s, geen alternatief beschikbaar.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
nl: %1$s is <strong>niet meer in gebruik</strong> sinds versie%2$s! Gebruik in plaats daarvan %3$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
nl: %1$s wordt ondersteund door %2$s

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
nl: %1$s had de <strong>verkeerde</strong> naam. %2$s%3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s werd aangeroepen met een argument dat <strong>niet meer in gebruik</strong> is sinds versie %2$s, geen alternatief beschikbaar.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
nl: %1$s werd aangeroepen met een argument dat <strong>niet meer in gebruik</strong> is sinds versie %2s! %3$s

en: %H:%M:%S
nl: %H:%i:

en: %Y-%m-%d
nl: %j-%F-%Y

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
nl[0]: %d Plugin bijwerken
nl[1]: %d Plugins bijwerken

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
nl[0]: %d Thema bijwerken
nl[1]: %d Thema&#39;s bijwerken

en: %d WordPress Update
nl: %d WordPress bijwerken

en: %d queries. %s seconds.
nl: %d query&#39;s. %s seconden.

en: %d selected
nl: %d geselecteerd

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s approved | %s approved
nl[0]: %s goedgekeurd
nl[1]: %s goedgekeurd

en: %s changed the comment status to %s
nl: %s wijzigde de reactie status naar %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
nl[0]: %s reactie wacht op moderatie
nl[1]: %s reacties wachten op moderatie

en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nl: %s overschrijdt de maximale upload grootte voor de multibestandsuploader zoals gebruikt in je browser.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s overschrijdt de maximum upload-grootte voor deze website.

en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

en: %s is a protected WP option and may not be modified
nl: %s is een beveiligde WP-optie en kan niet worden gewijzigd

en: %s is your new username
nl: %s is je nieuwe gebruikersnaam

en: %s min | %s mins
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s reported this comment as not spam
nl: %s heeft deze reactie aangemeld als niet-spam

en: %s reported this comment as spam
nl: %s heeft deze reactie aangemeld als spam

en: %s topic | %s topics
nl[0]: %s bericht
nl[1]: %s berichten

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nl: &#8220;%s&#8221; is mislukt om te uploaden.

en: &#8592; Cancel Gallery
nl: &#8592; Galerij annuleren

en: &#8592; Return to library
nl: &#8592; Terug naar bibliotheek

en: &laquo; Back
nl: &laquo; Terug

en: &laquo; Older Comments
nl: &laquo; Oudere reacties

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: &laquo; Previous Page
nl: &laquo; Vorige pagina

en: &larr; Back to %s
nl: &larr; Terug naar %s

en: &lt; Prev
nl: &lt; Vorige

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: (Edit)
nl: (bewerken)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
nl: (Moet tenminste 4 karakters bevatten, alleen letters en cijfers zijn toegestaan.)

en: (This message was added in version %s.)
nl: (Dit bericht is toegevoegd in versie %s.)

en: (more...)
nl: (meer...)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (required)
nl: (verplicht)

en: , and
nl: , en

en: -- Not set --
nl: Niet ingesteld

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
nl: <a href="%1$s">Akismet</a> blokkeert spam welke naar je website wordt verzonden..

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website al beschermd voor %2$s spamreactie.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website al beschermd voor %2$s spamreacties.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd voor <a href="%2$s">%3$s spamreactie</a>.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd voor <a href="%2$s">%3$s spamreacties</a>.

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to confirm that <a href="%s" target="_blank">Akismet.com is up</a>.
nl: <a href="%s" target="_blank">Klik hier</a> om te bevestigen dat <a href="%s" target="_blank">Akismet.com draait</a>.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
nl: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is je nieuwe website. <a href="%3$s">Log in</a> als &#8220;%4$s&#8221; gebruik hierbij je bestaande wachtwoord.

en: <a href="http://akismet.com/get/?return=true">What is this?</a>
nl: <a href="http://akismet.com/get/?return=true">Wat is dit?</a>

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
nl: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed voor reacties op dit bericht.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
nl: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">zegt:</span>

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
nl: <em>Wysiwyg</em> (What You See Is What You Get - Wat Je Ziet Is Wat Je Krijgt), ook wel Rich editing genoemd, houdt in dat tekst wordt opgemaakt terwijl je typt. Deze wysiwyg-editor genereert HTML-code achter de schermen terwijl jij bezig bent met schrijven. Lettertypes, links en afbeeldingen worden ongeveer getoond zoals ze op het internet te zien zullen zijn.

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
nl: <h1>Database selecteren niet mogelijk</h1>
    <p>Verbinding mogelijk met de database (wat betekent dat het gebruikersnaam en wachtwoord correct zijn), maar de <code>%1$s</code> database kan niet geselecteerd worden.</p>
    <ul>
    <li>Weet je zeker dat deze bestaat?</li>
    <li>Heeft de gebruiker <code>%2$s</code> voldoende rechten om de <code>%1$s</code> database te gebruiken?</li>
    <li>Op sommige systemen heeft de naam van je database de prefix van je gebruikersnaam, dat zou dan <code>username_%1$s</code> zijn. Zou dit het probleem kunnen zijn?</li>
    </ul>
    <p>Als je niet weet hoe je een database moet configureren neem dan <strong>contact op met je host</strong>. Als niets helpt kun je nog hulp zoeken op de <a href="http://nl.forums.wordpress.org/">WordPress Nederland support forum</a>.</p>

en: <p><em>The site you were looking for, <strong>%s</strong> does not exist, but you can create it now!</em></p>
nl: <p><em>De website, <strong>%s</strong>, die je zocht bestaat niet. Je kan deze natuurlijk wel aanmaken!</em></p>

en: <p><em>The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.</em></p>
nl: <p><em>De website waar je naar zoekt, <strong>%s</strong>, bestaat niet.</em></p>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
nl[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reactie geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>
nl[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reacties geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>

en: <strong>Author:</strong> %s
nl: <strong>Auteur:</strong> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
nl: <strong>Conflicterende waarden voor de constanten VHOST en SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> De waarde van SUBDOMAIN_INSTALL zal worden overgenomen voor de subdomein configuratie instellingen.

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
nl: <strong>Kon de website <code>%1$s</code> niet vinden.</strong> Zocht naar tabel <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Klopt dat?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
nl: <strong>Databasetabellen niet aanwezig.</strong> Dit betekent dat MySQL niet draait, WordPress niet goed is ge&#239;nstalleerd of dat iemand <code>%s</code> heeft verwijderd. Het is verstandig om even naar de database te kijken.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> mag alleen cijfers, letters en underscores bevatten.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Je browser ondersteunt geen cookies of ze worden geblokkeerd. Je moet <a href='http://www.google.nl/cookies.html'>cookies inschakelen</a> om WordPress te kunnen gebruiken.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Kan je niet registreren. Neem contact op met de <a href="mailto:%s">webmaster</a>!

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geef een gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Foutieve gebruikersnaam. <a href="%s" title="Wachtwoord verloren en gevonden">Wachtwoord vergeten</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: voer een gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Voer je e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Webite-URL al in gebruik.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Het e-mailadres is onjuist.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geen wachtwoord opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
nl: <strong>Mislukt</strong>: Het opgegeven wachtwoord voor de gebruikersnaam <strong>%1$s</strong> is onjuist. <a href="%2$s" title="Wachtwoord vergeten">Wachtwoord vergeten</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geen gebruikersnaam opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Er is geen gebruiker geregistreerd met dit e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Dit e-mailadres is al geregistreerd. Kies een ander.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
nl: <strong>FOUT:</strong>: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd. Kies een andere gebruikersnaam.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is ongeldig omdat er illegale tekens in voorkomen. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
nl: <strong>MISLUKT:</strong> WordPress %1$s vereist MySQL %2$s of hoger

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Je account is gemarkeerd als spammer.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: je hebt een ongeldig e-mailadres opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
nl: <strong>MISLUKT</strong>: vul de verplichte velden in (naam, e-mail).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: je hebt geen reactie geschreven.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: probleem bij het maken van een websitebericht.

en: <strong>Posted title:</strong> %s
nl: <strong>Titel:</strong> %s

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
nl: <strong>RSS Fout:</strong> %s

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
nl: <strong>Registratie succesvol!</strong> Controleer je e-mail voor je Akismet API Key een geef deze hieronder in.

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
nl: <strong>XHTML:</strong> Je kunt deze tags gebruiken <code>%s</code>

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to experience the awesomeness.
nl: <strong>Je hebt WordPress succesvol bijgewerkt!</strong> Log opnieuw in om de grootheid te ervaren.

en: A DNS problem or firewall is preventing all access from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
nl: Een DNS probleem of firewall zorgt ervoor dat er geen toegang mogelijk is naar de webserver van Akismet.com. <strong>Akismet kan niet correct werken voordat dit probleem is verholpen.</strong> Neem contact op met je hostingprovider of firewall administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet en firewalls</a>.

en: A calendar of your site&#8217;s posts
nl: Een kalender van je siteberichten

en: A list or dropdown of categories
nl: Een lijst of dropdown van categorie&#235;n

en: A monthly archive of your site&#8217;s posts
nl: Een maandelijks archief van je siteberichten

en: A name is required for this term
nl: Een naam is verplicht voor deze term

en: A network problem or firewall is blocking all connections from your web server to Akismet.com.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
nl: Een netwerkprobleem of firewall zorgt ervoor dat er geen toegang mogelijk is naar de webserver van Akismet.com. <strong>Akismet kan niet correct werken voordat dit probleem is verholpen.</strong> Neem contact op met je hostingprovider of firewall administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet en firewalls</a>.

en: A network problem or firewall is blocking some connections from your web server to Akismet.com.  Akismet is working but this may cause problems during times of network congestion.  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet and firewalls</a>.
nl: Een netwerkprobleem of firewall zorgt ervoor dat er geen toegang mogelijk is naar de webserver van Akismet.com. Akismet kan niet correct werken voordat dit probleem is verholpen. Neem contact op met je hostingprovider of firewall administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet en firewalls</a>.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe reactie op het bericht "%s" wacht op toelating

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe pingback op het bericht "%s" wacht op toelating

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe trackback op het bericht "%s", wacht op je toelating

en: A password will be e-mailed to you.
nl: Je ontvangt een wachtwoord per e-mail.

en: A search form for your site
nl: Een zoekformulier voor de site

en: A static page
nl: Een statische pagina

en: A term with the name provided already exists with this parent.
nl: Deze term met dit hoofd is al eerder toegevoegd en bestaat al.

en: A term with the name provided already exists.
nl: Een term met de aangegeven naam bestaat al.

en: A valid URL was not provided.
nl: De opgegeven URL is ongeldig.

en: A valid email address is required
nl: Een geldig e-mailadres is noodzakelijk

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: About
nl: Over

en: About TinyMCE
nl: Over TinyMCE

en: About WordPress
nl: Over WordPress

en: About the software
nl: Over de software

en: Accessibility Help
nl: Help over toegankelijkheid

en: Accessible
nl: Toegankelijk

en: Acronym
nl: Acroniem

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Activation Key Required
nl: Activatiesleutel is verplicht

en: Activation Key:
nl: Activatie sleutel:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Audio
nl: Audio toevoegen

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New Link Category
nl: Een nieuwe linkcategorie toevoegen

en: Add New Page
nl: Nieuwe pagina toevoegen

en: Add New Post
nl: Nieuw bericht toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add Video
nl: Video toevoegen

en: Add an Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add to Gallery
nl: Voeg toe aan de gallerij

en: Add to gallery
nl: Aan galerij toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Image Settings
nl: Geavanceerde afbeeldingsinstellingen

en: Advanced Link Settings
nl: Geavanceerde link instellingen

en: Advanced Rich Editing
nl: Geavanceerd bewerken

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced use of the Rich Editor
nl: Geavanceerd gebruik van de wysiwyg-editor

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
nl: Akismet %s vereist WordPress 3.0 of hoger.

en: Akismet API Key
nl: Akismet API sleutel

en: Akismet Configuration
nl: Akismet-instellingen

en: Akismet Spam
nl: Akismet spam

en: Akismet Spam (%s)
nl: Akismet spam (%s)

en: Akismet Stats
nl: Akismet statistieken

en: Akismet Widget
nl: Akismet widget

en: Akismet caught this comment as spam
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd tijdens een automatisch identificatie.

en: Akismet cleared this comment
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd tijdens een automatische opschoning.

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
nl: Akismet heeft <strong>%1$s spam</strong> voor je onderschept sinds je het hebt ge&#239;nstalleerd.

en: Akismet has detected a problem.
nl: Akismet heeft een probleem gedetecteerd.

en: Akismet is almost ready.
nl: Akismet is er bijna klaar voor.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
nl: Akismet werkt correct. Alle servers zijn beschikbaar.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
nl: Akismet heeft opnieuw gecontroleerd en heeft deze reactie als spam gemarkeerd.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
nl: Tijdens de hercontrole door Akismet is deze reactie goedgekeurd

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet was niet in staat om deze reactie te controleren (antwoord: %s), het wordt later automatisch opnieuw geprobeerd.

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
nl: Akismet was niet in staat om deze reactie opnieuw te controleren (reactie: %s)

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Align Center
nl: Centreren

en: Align Center (Alt + Shift + C)
nl: Centreren (Alt + Shift + C)

en: Align Full (Alt + Shift + J)
nl: Uitvullen (Alt + Shift + J)

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Align Left (Alt + Shift + L)
nl: Links uitlijnen (Alt + Shift + L)

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

en: Align Right (Alt + Shift + R)
nl: Rechts uitlijnen (Alt + Shift + R)

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alles

en: All Akismet servers are available.
nl: Alle Akismet servers zijn beschikbaar.

en: All Categories
nl: Alle categorie&#235;n

en: All Link Categories
nl: Alle link categorie&#235;n

en: All Pages
nl: Alle pagina&#39;s

en: All Posts
nl: Alle berichten

en: All Tags
nl: Alle tags

en: All media items
nl: Alle mediabestanden

en: All spam deleted.
nl: Alle spam verwijderd.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
nl: Linknotificaties toestaan van andere blogs (pingbacks en trackbacks)

en: Allow new users to sign up
nl: Registratie nieuwe gebruikers toestaan

en: Allow people to post comments on new articles
nl: Sta toe dat bezoekers kunnen reageren op nieuwe artikelen

en: Allow search engines to index this site.
nl: Zoekmachines toestaan deze site te indexeren.

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Already Installed
nl: Reeds ge&#239;nstalleerd

en: Alt Text
nl: alt-tekst

en: Alternative Text
nl: Alternatieve tekst

en: Alternative source 1
nl: Alternatieve bron 1

en: Alternative source 2
nl: Alternatieve bron 2

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
nl: Onduidelijke term gebruikt in een hi&#235;rarchische taxonomie. Graag een term ID gebruiken.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed uit de lucht is. Probeer later opnieuw.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van jouw op deze site. Ga terug naar de <a href="%s">startpagina</a>.

en: An error occurred during the activation
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan tijdens het activatieproces

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nl: Fout opgetreden bij het uploaden. Probeer later nog eens.

en: An unidentified error has occurred.
nl: Er is een onge&iuml;dentificeerde fout opgetreden.

en: Anchor name
nl: Ankernaam

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the Text editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the Text tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
nl: Elke HTML direct ingevoerd in de editor zal verschijnen als tekst zodra het bericht wordt bekeken. Wat je ziet is echt wat je krijgt. Wanneer HTML-elementen ingevoerd moeten worden die niet met de knoppen op de werkbalk zijn gegenereerd worden, moeten deze met handmatig in de teksteditor worden toegevoegd. Voorbeelden hiervoor zijn tabellen en &lt;code&gt;. Klik hiervoor op tabblad tekst en bewerk de code om vervolgens terug te schakelen naar de visuele modus. Wanneer de code geldig is en begrepen wordt door de editor is deze direct zichtbaar.

en: Apply
nl: Uitvoeren

en: Approve and Reply
nl: Goedkeuren en beantwoorden

en: Approve it: %s
nl: Toelaten: %s

en: Apr_April_abbreviation
nl: apr

en: April
nl: april

en: Aqua
nl: Zeeblauw

en: Arbitrary text or HTML
nl: Willekeurige tekst of HTML

en: Archives
nl: Archief

en: Are you lost?
nl: Ben je de weg kwijt?

en: Are you sure you want to clear all contents?
nl: Weet je zeker dat je alle inhoud wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to do this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Are you sure you want to install this plugin?
nl: Weet je zeker dat je deze plugin wilt installeren?

en: Attachment Details
nl: Bijlagedetails

en: Attachment Display Settings
nl: Weergaveinstellingen bijlagen

en: Attachment Page
nl: Bijlagepagina

en: Aug_August_abbreviation
nl: aug

en: August
nl: augustus

en: Authentication failed
nl: Aanmelding mislukt

en: Author
nl: Auteur

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
nl: Auteur : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Author is %s
nl: Auteur is %s

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Auto start
nl: Autostart

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
nl: Automatisch spam verwijderen die bij berichten is toegevoegd die ouder zijn dan een maand.

en: Automatically add paragraphs
nl: Automatisch paragrafen toevoegen

en: Awaiting spam check
nl: In afwachting op spam-controle

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Attachment
nl: Achtergrond bijlage

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhalen

en: Balance
nl: Balans

en: Base
nl: Basis

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Baseline
nl: Basis

en: Basics
nl: Basisinfo

en: Basics of Rich Editing
nl: De basis van wysiwyg

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: Bold
nl: Vet

en: Bold (Ctrl + B)
nl: Vetgedrukt (Ctrl + B)

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Border
nl: Rand

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
nl: Tijdelijk niet beschikbaar vanwege gepland onderhoud. Probeer het over enkele minuten nog een keer.

en: Brown
nl: Bruin

en: Browse
nl: Bladeren

en: Burnt orange
nl: Oranje

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
nl: Voordat jij kan starten met je nieuwe gebruikersnaam, <strong>moet je deze eerst activeren</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
nl: Voordat je met je website kan starten, <strong>moet deze eerst worden geactiveerd</strong>.

en: By: %s
nl: Door: %s

en: Calendar
nl: Kalender

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel all changes
nl: Alle wijzigingen annuleren

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Cannot create a revision of a revision
nl: Kan geen revisie van een revisie aanmaken

en: Cannot create a user with an empty login name.
nl: Niet mogelijk om een gebruiker zonder gebruikersnaam aan te maken.

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Caption this image&hellip;
nl: Plaats een onderschrift&hellip;

en: Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Caught Spam
nl: Onderschepte spam

en: Cell
nl: Cel

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Vals aan het spelen?

en: Check Spelling
nl: Spelling controleren

en: Check for Spam
nl: Controleer op spam

en: Check network status &raquo;
nl: Controleer netwerkstatus &raquo;

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
nl: Controleer de prullenbak of spam map van je e-mailprogramma. Soms komen e-mails per ongeluk daar terecht.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer je e-mail voor de bevestigingslink.

en: Check your e-mail for your new password.
nl: Controleer je e-mail voor je nieuwe wachtwoord.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
nl: Controleer je inbox op <strong>%s</strong> en klik op de link die we hebben gestuurd.

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

en: Circle
nl: Cirkel

en: Citation
nl: Citaat

en: Cleanup messy code
nl: Slordige code opschonen

en: Clear
nl: Wissen

en: Cleared by Akismet
nl: Goedgekeurd door Akismet

en: Click here to cancel reply.
nl: Klik hier om je antwoord te annuleren.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close all open tags
nl: Alle open tags sluiten

en: Close this window.
nl: Sluit dit venster.

en: Code sample
nl: Code voorbeeld

en: Color picker
nl: Kleurenkiezer

en: Color:
nl: Kleur:

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column
nl: Kolom

en: Columns
nl: Kolommen

en: Command failed
nl: Opdracht mislukt

en: Comment History
nl: Reactiehistorie

en: Comment author name and email are required
nl: Naam en e-mailadres zijn verplicht bij het plaatsen van een reactie

en: Comment on %1$s by %2$s
nl: Reactie op %1$s door %2$s

en: Comment on %s
nl: Reactie op %s

en: Comment status was changed to %s
nl: Reactiestatus is gewijzigd in %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
nl: Reactie is onderschept door wp_blacklist_check

en: Comment:
nl: Reactie:

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments (RSS)
nl: Reacties (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Reacties <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Comments Feed
nl: Reactiefeed

en: Comments Off
nl: Reageren uitgeschakeld

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
nl: Reacties op %1$s zoeken naar %2$s

en: Comments for %s
nl: Reacties voor %s

en: Comments on %s
nl: Reacties bij %s

en: Comments on: %s
nl: Reacties op: %s

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
nl: Reacties die je &#39;ontspamt&#39; worden naar Akismet verzonden als vergissingen, waardoor de software verbeterd kan worden.

en: Compare Revisions
nl: Revisies vergelijken

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
nl: Voorwaardelijke query tags werken niet voordat de query is uitgevoerd. Daarvoor geeft deze altijd false terug.

en: Confirm new password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
nl: Gefeliciteerd! je nieuwe website, %s is bijna klaar.

en: Constrain proportions
nl: Afmetingen beperken

en: Content
nl: Inhoud

en: Content, title, and excerpt are empty.
nl: Inhoud, titel en samenvatting zijn leeg.

en: Copy
nl: Kopi&#235;ren

en: Copy table row
nl: Tabelrij kopi&euml;ren

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
nl: Kopie&#235;ren/knippen/plakken is niet beschikbaar in Mozilla and Firefox.

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
nl: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, Alle rechten voorbehouden.

en: Could not calculate resized image dimensions
nl: De afmetingen van de geschaalde afbeelding kon niet worden berekend

en: Could not create site.
nl: Niet mogelijk om website aan te maken.

en: Could not create user
nl: Gebruiker kon niet worden aangemaakt

en: Could not insert post into the database
nl: Kan het bericht niet aan de database toevoegen

en: Could not insert term into the database
nl: Kan term niet in de database invoegen

en: Could not insert term relationship into the database
nl: Niet mogelijk om relatietype in database in te voegen

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
nl: De vooraf bekijken afbeelding kan niet geladen worden. Herlaad de pagina en probeer opnieuw.

en: Could not open handle for fopen() to %s
nl: Kan geen bestandshandle verkrijgen voor %s

en: Could not read image size
nl: Kan afbeeldingsformaat niet lezen

en: Could not read image size.
nl: Niet mogelijk om afbeeldingsinformatie uit te lezen

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
nl: Niet mogelijk om dit als de thumbnail afbeelding in te stellen. Probeer een andere bijlage.

en: Could not update comment status
nl: Kan de reactiestatus niet bijwerken

en: Could not update post in the database
nl: Kan het bericht in de database niet bijwerken

en: Could not write file %1$s (%2$s)
nl: Kan bestand  %1$s (%2$s) niet beschrijven

en: Could not write file %s
nl: Kan bestand %s niet opslaan

en: Create Gallery
nl: Gallerij aanmaken

en: Create Site
nl: Site aanmaken

en: Create a Configuration File
nl: Configuratiebestand aanmaken

en: Create a new gallery
nl: Een nieuwe galerij aanmaken

en: Crop thumbnail to exact dimensions
nl: Thumbnail bijsnijden naar exacte afmetingen

en: Crunching&hellip;
nl: Een ogenblik geduld&hellip;

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: Current Link
nl: Huidige link

en: Current marker
nl: Huidige telling

en: Current position
nl: Huidige positie

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
nl[0]: Er wacht %s reactie op goedkeuring. Ga naar het beheerscherm:
nl[1]: Er wachten %s reacties op toelating. Ga naar het moderatie scherm:

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
nl: Momenteel niet ondersteund door je brouwser, gebruik sneltoetsen.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Menu
nl: Aangepast menu

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut table row
nl: Tabel rij knippen

en: Dark azure
nl: Donker azuurblauw

en: Dark green
nl: Donkergroen

en: Dark olive
nl: Donker olijfgroen

en: Database Error
nl: Databasefoutmelding

en: Database tables are missing.
nl: De database tabellen ontbreken.

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: De-spam marked comments &raquo;
nl: De gemarkeerde reacties zijn geen spam &raquo;

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
nl: Beste gebruiker,
    
    je nieuwe SITE_NAME website is met succes ge&#239;nstalleerd:
    BLOG_URL
    
    Je kunt inloggen met de volgende gegevens:
    Gebruikersnaam: USERNAME
    Wachtwoord: PASSWORD
    Je kunt hier inloggen: BLOG_URLwp-login.php
    
    Veel plezier met je nieuwe website. Bedankt!
    
    --Het Team van @ SITE_NAME

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
nl: Beste Gebruiker,
    
    Je nieuwe account is aangemaakt.
    
    Je kan inloggen met de volgende informatie:
    Gebruikersnaam: USERNAME
    Wachtwoord: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Bedankt!
    
    Het team van @ SITE_NAME

en: Dec_December_abbreviation
nl: dec

en: December
nl: december

en: Default
nl: Standaard

en: Default frame
nl: Standaard frame

en: Default volume
nl: Standaard volume

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Definition description
nl: Definitie beschrijving

en: Definition term
nl: Definitie term

en: Delete Gallery
nl: Galerij verwijderen

en: Delete Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Delete it: %s
nl: Verwijderen: %s

en: Delete row
nl: Rij verwijderen

en: Delete table
nl: Tabel verwijderen

en: Deletion
nl: Verwijdering

en: Describe this audio file&hellip;
nl: Beschrijf dit audiobestand&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
nl: Beschrijf dit mediabestand&hellip;

en: Describe this video&hellip;
nl: Beschrijf deze video&hellip;

en: Description
nl: Beschrijving

en: Deselect
nl: Deselecteren

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
nl: De doelmap voor het streamen van bestanden bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Dictionary lookup
nl: Woordenboek doorzoeken

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Direction left to right
nl: Van links naar rechts

en: Direction right to left
nl: Van rechts naar links

en: Dismiss
nl: Afbreken

en: Dismiss Errors
nl: Foutmeldingen negeren

en: Display Header Text
nl: Koptekst weergeven

en: Display as dropdown
nl: Als dropdown weergeven

en: Display item author if available?
nl: Itemauteur tonen als deze beschikbaar is

en: Display item content?
nl: Iteminhoud tonen

en: Display item date?
nl: Itemdatum tonen

en: Display post date?
nl: Berichtdatum tonen?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
nl: Het aantal spam-reacties weergeven die door Akismet zijn afgevangen

en: Distraction Free Writing mode
nl: Schrijven zonder afleidingsmodus

en: Distraction Free Writing mode (Alt + Shift + W)
nl: Schrijven zonder afleidingsmodus (Alt + Shift + W)

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
nl: Weet je zeker dat je wilt <a href='%s'>uitloggen</a>?

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
nl: Wil je de WYSIWYG-modus gebruiken voor dit tekstgebied?

en: Document properties
nl: Documenteigenschappen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Done
nl: Klaar

en: Draft
nl: Concept

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Concept <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Concepten <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder images.
nl: Versleep de afbeeldingen om ze te ordenen.

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
nl: Sleep een bestand hier of <a href="#" class="upload">selecteer een bestand</a>

en: Drop files anywhere to upload
nl: Ergens bestanden droppen om te uploaden

en: Drop files to upload
nl: Bestanden hier droppen om te uploaden

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
nl: Dubbele reactie ontdekt: het lijkt erop dat je dit al hebt gezegd!

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: E-mail: %s
nl: E-mailadres: %s

en: ERROR: %s is not a valid feed template.
nl: FOUT: %s is geen geldig feed template.

en: ERROR: Invalid values entered, these are marked in red.
nl: MISLUKT: Ongeldige waarden ingegeven, deze zijn in rood gemarkeerd.

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
nl: MISLUKT: De thema-directorie is leeg of bestaat niet. Graag de installatie controleren.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit CSS Style
nl: CSS Style bewerken

en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit Gallery
nl: Galerij bewerken

en: Edit HTML Source
nl: HTML-broncode bewerken

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Edit Link Category
nl: Linkcategorie bewerken

en: Edit Media
nl: Media bewerken

en: Edit My Profile
nl: Mijn profiel wijzigen

en: Edit Page
nl: Pagina bewerken

en: Edit Post
nl: Bericht bewerken

en: Edit Site
nl: Website bewerken

en: Edit Tag
nl: Tag bewerken

en: Edit This
nl: Bewerken

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: Edit embedded media
nl: Ingesloten media bewerken

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
nl: Editor breedte in Schrijven zonder afleidingsmodus:

en: Either there are no posts, or something went wrong.
nl: Er zijn geen berichten of er is iets misgegaan.

en: Email
nl: E-mail

en: Email&nbsp;Address:
nl: E-mail&nbsp;adres:

en: Emotions
nl: Emoties

en: Empty Term
nl: Lege term

en: Empty command string
nl: Lege opdrachtstring

en: Empty filename
nl: Lege bestandsnaam

en: Enable JavaScript
nl: JavaScript inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: End time
nl: Eindtijd

en: English=en,Danish=da,Dutch=nl,Finnish=fi,French=fr,German=de,Italian=it,Polish=pl,Portuguese=pt,Spanish=es,Swedish=sv
nl: Engels=en,Deens=da,Nederlands=nl,Fins=fi,Frans=fr,Duits=de,Italiaans=it,Pools=pl,Portugees=pt,Spaans=es,Zweeds=sv

en: Enter a description of the image
nl: Geef een beschrijving voor de afbeelding

en: Enter a link URL or click above for presets.
nl: Geef een link URL of klik hierboven om vooraf in te stellen.

en: Enter a word to look up:
nl: Een woord invoeren om op te zoeken:

en: Enter the RSS feed URL here:
nl: Voer de RSS-invoer URL hier in:

en: Enter the URL
nl: Voer de URL in

en: Enter the URL of the image
nl: Voer de URL van de afbeelding in

en: Enter the destination URL
nl: Geef de URL van de bestemming

en: Enter title here
nl: Voer hier de titel in

en: Enter your new password below.
nl: Voer hieronder je nieuwe wachtwoord in.

en: Enter your password to view comments.
nl: Voer je wachtwoord in om reacties te bekijken

en: Entries (RSS)
nl: Berichten (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Berichten <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Entries from any RSS or Atom feed
nl: Berichten van RSS- of Atom-feed

en: Error
nl: Fout

en: Error
nl: Fout

en: Error establishing a database connection
nl: Fout bij het maken van de databaseconnectie

en: Error while saving the changes.
nl: Fout tijdens het opslaan van de wijzigingen.

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Excerpt:
nl: Samenvatting:

en: Exclude:
nl: Uitsluiten:

en: Exit fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: F_Friday_initial
nl: V

en: Failed to delete the page.
nl: Pagina verwijderen mislukt.

en: Feb_February_abbreviation
nl: feb

en: February
nl: februari

en: Feed for all posts filed under %s
nl: Feed voor alle berichten opgeslagen onder %s

en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
nl: Bestand &#8220;%s&#8221; bestaat niet?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
nl: Bestand &#8220;%s&#8221; is geen afbeelding.

en: File canceled.
nl: Bestand geannuleerd.

en: File doesn&#8217;t exist?
nl: Dit bestand bestaat niet?

en: File is not an image.
nl: Bestand is geen afbeelding.

en: File/URL
nl: Bestand/URL

en: Find
nl: Vind

en: Find/Replace
nl: Zoeken/vervangen

en: First Post
nl: Eerste bericht

en: Fixed
nl: Gefixeerd

en: Flagged as spam by %s
nl: Gemarkeerd als spam door %s

en: Flagged as spam by Akismet
nl: Door Akismet als spam gemarkeerd

en: Flash options
nl: Flash opties

en: Flash video options
nl: Flash video opties

en: Font family
nl: Tekensetfamilie

en: Font size
nl: Tekensetgrootte

en: For many people, <a href="%1$s">Akismet</a> will greatly reduce or even completely eliminate the comment and trackback spam you get on your site. If one does happen to get through, simply mark it as "spam" on the moderation screen and Akismet will learn from the mistakes. If you don't have an API key yet, you can get one at <a href="%2$s">Akismet.com</a>.
nl: Voor veel mensen zal <a href="%1$s">Akismet</a> veel of zelfs alle spam reacties en trackbacks van hun site verwijderen. Mocht er alsnog een spam reactie of trackback doorheen komen, markeer deze dan als "spam" in het moderatie scherm en Akismet zal ervan leren. Als je nog geen API sleutel hebt, dan kan je deze krijgen via <a href="%2$s">Akismet.com</a>.

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
nl: Bezoek de <a href="http://tinymce.com" target="_blank">TinyMCE website</a> voor meer informatie over de software.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
nl: Om een onbekende maar bijzonder irritante reden kan dit bericht niet worden verwijderd.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
nl: Om een onbekende maar bijzonder irritante reden kan dit bericht niet worden bewerkt.

en: Format
nl: Notatie

en: Fri
nl: vr

en: Friday
nl: vrijdag

en: Front page
nl: Startpagina

en: Front page displays
nl: Startpagina toont

en: Full
nl: Volledig

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Gallery Settings
nl: Galerij instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: General Usage
nl: Algemeen gebruik

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
nl: Verkrijg een <em>andere</em> %s website in enkele seconden

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord aanmaken

en: Get your own %s account in seconds
nl: Verkrijg je eigen %s account in enkele seconden

en: Gimme a site!
nl: Geef me een site!

en: Give the feed a title (optional):
nl: Geef de RSS-invoer een titel (optioneel):

en: Global Dashboard: %s
nl: Globaal dashboard: %s

en: Gold
nl: Goud

en: Got Moxie?
nl: Heb je Moxie?

en: Gray
nl: Grijs

en: Grayish blue
nl: Grijsblauw

en: Green
nl: Groen

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
nl: Hallo Website beheerder! Op dit moment heb je &#8220;%s&#8221; registraties toegelaten. Ga naar de <a href="%s">instellingen pagina</a> om de registratie instellingen te wijzigen of uit te schakelen.

en: HTML Source Editor
nl: HTML broneditor

en: HTML in the Rich Editor
nl: HTML in de wysiwyg-editor

en: HTML5 Video Options
nl: HTML5 video opties

en: HTTP error.
nl: HTTP-fout.

en: Have you entered your email correctly?  You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
nl: Heb je je e-mailadres juist ingevuld? Je hebt %s ingevuld, als dat niet klopt zal je geen email ontvangen.

en: Header Image
nl: Kopafbeelding

en: Header Text Color
nl: Header tekstkleur

en: Heading 1
nl: Koptekst 1

en: Heading 2
nl: Koptekst 2

en: Heading 3
nl: Koptekst 3

en: Heading 4
nl: Koptekst 4

en: Heading 5
nl: Koptekst 5

en: Heading 6
nl: Koptekst 6

en: Height
nl: Hoogte

en: Hex Value
nl: Hexwaarde

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden GUI
nl: Verborgen GUI

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl: Tip: Je wachtwoord moet minimaal zeven tekens lang zijn. Om het sterker te maken, gebruik je hoofd en kleine letters, cijfers en tekens als ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
nl: Geschiedenis

en: Horizontal rule
nl: Horizontale regel

en: Horizontal space
nl: Horizontale spatie

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: How many items would you like to display?
nl: Hoeveel items wil je tonen?

en: Howdy, %1$s
nl: Hallo, %1$s

en: IO error.
nl: IO-fout.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een vergissing was, kun je deze e-mail negeren en zal er niets gebeuren.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
nl: Als je de eigenaar van dit netwerk bent, controleer of MySQL correct werkt en alle tabellen zonder fouten zijn.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
nl: Als je de website niet binnen twee dagen activeert, zul je opnieuw moeten beginnen.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
nl: Als je de gebruikersnaam niet binnen twee dagen activeert, dan moet u zich opnieuw registeren.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
nl: Als je het niet prettig vindt om met de wysiwyg-editor te werken, kan je deze uitzetten via <strong>Je profiel</strong>, onder <strong>Gebruikers</strong> in het Dashboard menu.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
nl: Wanneer je nog geen bericht hebt ontvangen, zijn er een aantal dingen die je kan doen:

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library button above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Insert into Post" and your image or file will appear in the post you are editing.
nl: Wanneer een afbeelding of ander mediabestand vanaf een computer geüpload wordt, kan er gebruik gemaakt worden van de media-knop boven de editor. De media-bibliotheek zal proberen om een ​​miniatuur-en kleinbedrijf kopie te maken van elk geüploade afbeelding. Bij het invoegen van een afbeelding in het bericht, klikt op de thumbnail om een menu met opties weer te tonen. Klik op "In bericht invoegen", wanneer de benodigde opties zijn geselecteerd om de afbeelding of bestand in het bericht te tonen.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
nl: Als je dit domein niet gaat gebruiken, gun het aan een nieuwe gebruiker. Nu houd jij het bezet!

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
nl: Wanneer je deze melding nog steeds krijgt, controleer dan of jouw database de volgende tabellen bevat:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
nl: Wanneer je website niet toont, neem dan contact op met de eigenaar van dit netwerk.

en: Ignore all
nl: Alles negeren

en: Ignore word
nl: Woord negeren

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Afbeelding <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Afbeeldingen <span class="count">(%s)</span>

en: Image Editor Save Failed
nl: Opslaan afbeelding mislukt

en: Image URL
nl: URL

en: Image crop failed.
nl: Bijsnijden afbeelding mislukt.

en: Image default align
nl: Standaard uitlijning afbeelding

en: Image default link type
nl: Standaard link type voor afbeelding

en: Image default size
nl: Standaard afbeeldingsformaat

en: Image description
nl: Beschrijving afbeelding

en: Image flip failed.
nl: Spiegelen afbeelding mislukt.

en: Image list
nl: Afbeeldingenlijst

en: Image properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Image resize failed.
nl: Verkleinen afbeelding mislukt.

en: Image rotate failed.
nl: Roteren afbeelding mislukt.

en: Image status
nl: Afbeeldingsstatus

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Images and Attachments
nl: Afbeeldingen en bijlagen

en: Incorrect username or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Indent
nl: Inspringing verkleinen

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert / edit embedded media
nl: Ingesloten media invoegen/bewerken

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert Media
nl: Media toevoegen

en: Insert More Tag
nl: Meer-tag invoegen

en: Insert More Tag (Alt + Shift + T)
nl: Meer lezen tag invoegen (Alt + Shift + T)

en: Insert Page Break
nl: Paginaeinde invoegen

en: Insert Page Break tag
nl: Pagina-afbreken tag invoegen

en: Insert Page break (Alt + Shift + P)
nl: Pagina-einde invoegen (Alt + Shift + P)

en: Insert column after
nl: Kolom rechts invoegen

en: Insert column before
nl: Kolom links invoegen

en: Insert custom character
nl: Teken invoegen

en: Insert date
nl: Datum invoegen

en: Insert from URL
nl: Invoegen via URL

en: Insert gallery
nl: Galerij invoegen

en: Insert horizontal ruler
nl: Horizontale regel invoegen

en: Insert into page
nl: In pagina invoegen

en: Insert into post
nl: Invoegen in bericht

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Insert new layer
nl: Nieuwe laag invoegen

en: Insert non-breaking space character
nl: Niet-afbreekbare spatie invoegen

en: Insert predefined template content
nl: Vooraf bepaalde template inhoud invoegen

en: Insert row after
nl: Rij onder invoegen

en: Insert row before
nl: Rij boven invoegen

en: Insert time
nl: Tijd invoegen

en: Insert/Edit Attributes
nl: Attributen toevoegen/bewerken

en: Insert/edit anchor
nl: Anker invoegen/bewerken

en: Insert/edit image
nl: Afbeelding invoegen/bewerken

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
nl: Afbeelding invoegen/bewerken (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link
nl: Link invoegen/bewerken

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
nl: Link invoegen/bewerken (Alt + Shift + A)

en: Insertion
nl: Invoeging

en: Inserts a new table
nl: Nieuwe tabel invoegen

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
nl: Onvoldoende argumenten gebruikt in deze XML-RPC methode.

en: Invalid activation key.
nl: Ongeldige activatiesleutel.

en: Invalid attachment ID.
nl: Ongeldig bijlage ID.

en: Invalid author ID.
nl: Ongeldige auteursID.

en: Invalid comment ID.
nl: Ongeldig reactie-ID.

en: Invalid comment status.
nl: Ongeldige reactiestatus.

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Invalid key
nl: Ongeldige sleutel

en: Invalid object ID
nl: Ongeldige bericht-ID

en: Invalid post
nl: Ongeldig bericht

en: Invalid post ID
nl: Ongeldig bericht ID

en: Invalid post ID.
nl: Ongeldig bericht-ID.

en: Invalid post format
nl: Ongeldige berichtsnotatie

en: Invalid post type
nl: Ongeldig berichttype

en: Invalid taxonomy
nl: Ongeldige taxonomie

en: Invalid term ID
nl: Term-ID ongeldig

en: Invalid user ID
nl: Ongeldig gebruikers ID

en: Invoke URLs
nl: URLs aanroepen

en: Is there no link to us?
nl: Is er geen link naar ons?

en: Italic
nl: Cursief

en: Italic (Ctrl + I)
nl: Cursief (Ctrl + I)

en: Jabber / Google Talk
nl: Jabber / Google Talk:

en: Jan_January_abbreviation
nl: jan

en: January
nl: januari

en: Jul_July_abbreviation
nl: jul

en: July
nl: juli

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
nl: Naar gereedschapsknoppen - Alt+Q, naar de editor - Alt-Z, naar het elementen path - Alt-X

en: Jun_June_abbreviation
nl: jun

en: June
nl: juni

en: Just a username, please.
nl: Gewoon een gebruikersnaam.

en: Just write.
nl: Gewoon schrijven.

en: Justify Text
nl: Tekst uitvullen

en: Keep linebreaks
nl: Regelafbreking aanhouden

en: Languages
nl: Talen

en: Large
nl: Groot

en: Large size image height
nl: Hoogte grote afbeelding

en: Large size image width
nl: Breedte grote afbeeldingen

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Last checked %s ago.
nl: Laatste controle %s geleden uitgevoerd.

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last updated: %s
nl: Laatste update: %s

en: Learn word
nl: Leer woord

en: Leave a Comment
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: Leave a comment
nl: Een reactie plaatsen

en: Left
nl: Links

en: License
nl: Licentie

en: Light sky blue
nl: Lichthemelsblauw

en: Light yellow
nl: Lichtgeel

en: Lime
nl: Limoen

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
nl: Regels en alinea&#8217;s hebben automatische terugloop, het e-mailadres wordt nooit getoond, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> toegelaten: <code>%s</code>

en: Link Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Link Category
nl: Linkcategorie

en: Link ID
nl: Link Id

en: Link Rel
nl: Link relatie

en: Link To
nl: Link naar

en: Link list
nl: Lijst met links

en: Link rating
nl: Linkwaardering

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link to Image
nl: Link naar afbeelding

en: Links for %s
nl: Links voor %s

[ctx: Links widget]
en: Random
nl: Willekeurig

en: List
nl: Lijst

en: Loaded plugins
nl: Geladen plugins

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in to Reply
nl: Login om te reageren

en: Log in to leave a Comment
nl: Inloggen om een reactie te geven

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
nl: Inloggen/uitloggen, beheer-, feed- en WordPress links

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out &raquo;
nl: Uitloggen &raquo;

en: Log out of this account
nl: Dit account uitloggen

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Dit account uitloggen">Uitloggen &raquo;</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Dit account uitloggen">Uitloggen?</a>

en: Loop
nl: Lus

en: Lost Password
nl: Wachtwoord kwijt

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lower roman
nl: Kleine Romeinse tekens

en: M_Monday_initial
nl: M

en: Mail (will not be published)
nl: E-mailadres (wordt niet gepubliceerd)

en: Maintain aspect
nl: Aspect handhaven

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Malformed URL: %s
nl: Misvormde URL: %s

en: Manage Audio
nl: Audio beheren

en: Manage Comments
nl: Reacties beheren

en: Manage Images
nl: Afbeeldingen beheren

en: Manage Video
nl: Video beheren

en: Manual Offsets
nl: Handmatige compensatie

en: Mar_March_abbreviation
nl: mrt

en: March
nl: maart

en: Maroon
nl: Kastanjebruin

en: Maximum upload file size: %d%s.
nl: Maximale bestandsgrote voor upload: %d%s.

en: May
nl: mei

en: May_May_abbreviation
nl: mei

en: Media File
nl: Mediabestand

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium gray
nl: Lichtgrijs

en: Medium size image height
nl: Hoogte gemiddelde afbeelding

en: Medium size image width
nl: Breedte gemiddelde afbeelding

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl: Het geheugen is overschreden. Probeer opnieuw met een kleiner bestand.

en: Menus
nl: Menu&#39;s

en: Merge table cells
nl: Tabelcellen samenvoegen

en: Middle
nl: Midden

en: Mismatch
nl: Verkeerde combinatie

en: Missing Attachment
nl: Ontbrekende bijlage

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
nl: Missie geslaagd. Bericht <strong>%s</strong> verwijderd.

en: Mon
nl: ma

en: Monday
nl: maandag

en: More colors
nl: Meer kleuren

en: More...
nl: Meer...

en: Move backward
nl: Teruggaan

en: Move forward
nl: Naar voren verplaatsen

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
nl: alles

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
nl: geen

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
nl: gebruiker

en: Multisite only works without the port number in the URL.
nl: Multisite werkt alleen zonder poortnummer in de URL.

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
nl: Het moeten minstens 4 karakters zijn, alleen letters en cijfers, Het kan niet veranderd worden, dus wees voorzichtig!

en: My Account
nl: Mijn account

en: My Sites
nl: Mijn sites

en: Name
nl: Naam

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nl: Tekst

en: Named
nl: Genaamd

en: Named colors
nl: Benoemde kleuren

en: Narrower
nl: Smaller

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navigation Menu
nl: Navigatiemenu

en: Navigation Menu Item
nl: Navigatiemenu onderdeel

en: Navigation Menu Items
nl: Navigatiemenu onderdelen

en: Navigation Menus
nl: Navigatiemenu&#39;s

en: Navy Blue
nl: Marineblauw

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
nl: Meer hulp nodig? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Geen probleem</a>.

en: Network Admin
nl: Netwerkbeheer

en: Network Admin: %s
nl: Netwerkbeheer: %s

en: Network Status
nl: Netwerkstatus

en: Network functions are disabled.
nl: Netwerk functies zijn uitgeschakeld.

en: New %1$s Site: %2$s
nl: Nieuw %1$s website: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
nl: Nieuwe %1$s gebruikerr: %2$s

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorienaam

en: New Link Category Name
nl: Nieuwe linkcategorienaam

en: New Page
nl: Nieuwe pagina

en: New Post
nl: Nieuw bericht

en: New Site Registration: %s
nl: Nieuwe website registratie: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
nl: Nieuwe website %1$s
    URL: %2$s
    Extern IP-adres: %3$s
    
    Deze meldingen uitschakelen: %4$s

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tagnaam

en: New User Registration: %s
nl: Nieuwe gebruikersregistratie: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
nl: Nieuwe gebruiker: %1$s
    Extern IP-adres: %2$s
    
    Deze meldingen uitschakelen: %3$s

en: New comment on your post "%s"
nl: Nieuwe reactie op je bericht "%s"

en: New document
nl: Nieuw document

en: New layer...
nl: Nieuwe laag...

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New pingback on your post "%s"
nl: Nieuwe pingback op je bericht "%s"

en: New trackback on your post "%s"
nl: Nieuwe trackback op je bericht "%s"

en: New user registration on your site %s:
nl: Nieuwe gebruiker geregistreerd op je site %s:

en: Newer Comments &raquo;
nl: Nieuwere reacties &raquo;

en: Next
nl: Volgende

en: Next &gt;
nl: Volgende &gt;

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Next Page &raquo;
nl: Volgende pagina &raquo;

en: Next Post
nl: Volgende bericht

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Next page...
nl: Volgende pagina...

en: No
nl: Nee

en: No Comments
nl: Reageren?

en: No Image
nl: Geen afbeelding

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: No categories
nl: Geen categorie&#235;n

en: No comments yet.
nl: Nog geen reacties

en: No connection to server
nl: Geen verbinding met server

en: No correction
nl: Geen correctie

en: No editor could be selected.
nl: Niet mogelijk om editor te selecteren.

en: No items found.
nl: Niets gevonden.

en: No java
nl: Geen Java

en: No login ID submitted
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven

en: No matches found.
nl: Geen overeenkomsten gevonden.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
nl: Er zijn nog geen menu&#39;s aangemaakt. <a href="%s">Maak er een aan</a>.

en: No misspellings found.
nl: Geen spelfouten gevonden

en: No more comments found.
nl: Geen reacties meer gevonden.

en: No msg number submitted
nl: Geen berichtnummer opgegeven

en: No pages found in Trash.
nl: Geen pagina&#39;s gevonden in de prullenbak..

en: No pages found.
nl: Geen pagina&#39;s gevonden.

en: No password submitted
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: No posts found in Trash.
nl: Geen berichten gevonden in prullenbak.

en: No posts found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: No results found.
nl: Niets gevonden.

en: No search term specified. Showing recent items.
nl: Geen zoektekst gespecificeerd. Recente berichten worden getoond.

en: No server banner
nl: Geen serverbanner

en: No server specified
nl: Geen server opgegeven

en: No site by that name on this system.
nl: Geen website met deze naam bekend in ons systeem.

en: No site defined on this host. If you are the owner of this site, please check <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> for help.
nl: Er is geen site gedefinieerd bij deze host. Als je de eigenaar bent, bezoek <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a>(Engels) voor hulp.

en: No suggestions
nl: Geen suggesties

en: None
nl: Geen

en: Not Spam
nl: Geen spam

en: Nov_November_abbreviation
nl: nov

en: November
nl: november

en: Number of comments to show:
nl: Aantal te tonen reacties:

en: Number of links to show:
nl: Hoeveelheid links om te tonen:

en: Number of posts to show:
nl: Aantal te tonen berichten:

en: Oct_October_abbreviation
nl: okt

en: October
nl: oktober

en: Olive
nl: Olijf

en: Once Daily
nl: Eenmaal per dag

en: Once Hourly
nl: Eenmaal per uur

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
nl[0]: Een reactie op %2$s
nl[1]: %1$s reacties op %2$s

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
nl: E&#233;n of meer database tabellen zijn niet beschikbaar. De database moet waarschijnlijk worden <a href="%s">gerepareerd</a>.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
nl: Alleen een statische classmethode of functie kan gebruikt worden in een de&#239;nstalleer hook.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
nl: Alleen kleine letters (a-z) en cijfers zijn toegestaan.

en: Oops: %s
nl: Oeps: %s

en: Open link in a new window
nl: Link openen in een nieuw venster

en: Open link in a new window/tab
nl: Open link in een nieuw venster/tab

en: Open link in the same window
nl: LInk openen in hetzelfde venster

en: Options saved.
nl: Opties opgeslagen.

en: Or link to existing content
nl: Of link naar bestaand bericht of pagina

en: Orange
nl: Oranje

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
nl: Geordende lijst (Alt + Shift + O)

en: Original Size
nl: Originele grootte

en: Outdent
nl: Inspringing vergroten

en: Page ID
nl: Pagina-ID

en: Page IDs, separated by commas.
nl: Pagina-ID&#39;s , gescheiden door komma&#39;s.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page order
nl: Paginavolgorde

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Pages
nl: Pagina&#39;s

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Pale cyan
nl: Lichtcyaan

en: Pale green
nl: Lichtgroen

en: Palette
nl: Palet

en: Palette colors
nl: Kleurenpalet

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie

en: Parent Category:
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent Page:
nl: Hoofdpagina:

en: Parent term does not exist.
nl: Hoofdterminologie bestaat niet.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
nl: Een heel getal van berichten opgeven wordt afgeraden. Geef in plaats daarvan een reeks van argumenten op.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lost and Changed for user: %s
nl: Wachtwoord kwijt en gewijzigd voor gebruiker: %s

en: Password Lost and Found
nl: Wachtwoord kwijt en gevonden

en: Password Protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord herstellen

en: Password reset is not allowed for this user
nl: Wachtwoordreset is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Password: %s
nl: Wachtwoord: %s

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste as Plain Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
nl: Plakken is nu in platte-tekst modus. Klik opnieuw om terug te schakelen naar de standaard plakmethode.

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
nl: Plakken is nu in platte-tekst modus. Klik opnieuw om terug te schakelen naar de standaard plakmethode. Na het plakken zal de mode terugschakelen naar de standaard methode.

en: Paste table row after
nl: Tabelrij onder plakken

en: Paste table row before
nl: Tabelrij boven plakken

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in Text mode.
nl: Inhoud plakken vanuit andere programma&#39;s, zoals Word of Excel, gaat het beste met de Plak vanuit Word knop op de tweede regel, of in Tekst modus.

en: Pasting in the Rich Editor
nl: Plakken in de wysiwyg-editor

en: Path
nl: Pad

en: Peach
nl: Perzik

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
nl: Wachtend op review

en: Pingback excerpt:
nl: Pingback samenvatting:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
nl: Pingback van %1$s to %2$s geregistreerd.

en: Pink
nl: Roze

en: Play every frame
nl: Elk frame afspelen

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
nl: Graag <a href="%s">WordPress bijwerken</a> naar een actuele versie, of <a href="%s">versie 2.4 van de Akismet plugin</a> installeren.

en: Please enter a site name.
nl: Voer een websitenaam in.

en: Please enter a site title.
nl: Graag een websitetitel invoeren.

en: Please enter a username.
nl: Voer een gebruikernaam in.

en: Please enter a valid email address.
nl: Graag een geldig e-mailadres opgeven.

en: Please enter an API key. (<a href="%s" style="color:#fff">Get your key.</a>)
nl: Voer een API-sleutel in. (<a href="%s" style="color:#fff">Sleutel ophalen</a>.)

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Voer a.u.b. je gebruikersnaam of e-mailadres in. Je ontvangt per e-mail een link waarmee je een nieuw wachtwoord aan kan maken.

en: Please include a %1$s template in your theme.
nl: Voeg een %1$s template toe aan je thema.

en: Please log in again.
nl: Opnieuw inloggen alsjeblieft.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
nl: Bezoek de <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> voor meer informatie.

en: Please try again.
nl: Opnieuw proberen.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nl: Probeer dit bestand te uploaden met de %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Please wait...
nl: Even wachten...

en: Plugin Information:
nl: Plugin informatie:

en: Plum
nl: Pruim

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function...
nl: Mogelijke reden: je host kan de mail() functie uitgeschakeld hebben...

en: Post Comment
nl: Reactie plaatsen

en: Post Thumbnail
nl: Berichtthumbnail

[ctx: Post format]
en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: Post format]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: Post format]
en: Standard
nl: Standaard

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
nl: Berichttypen kunnen niet langer zijn dan 20 tekens

en: Poster
nl: Schrijver

en: Posts by %s
nl: Berichten van %s

en: Posts page
nl: Berichtenpagina

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
nl: Powered by WordPress

en: Preformatted
nl: Vooraf ingesteld

en: Premature end of list
nl: Voortijdig einde van lijst

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
nl: Druk op ALT F10 voor de toolbar. Druk op ALT 0 voor de help.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous Post
nl: Vorige bericht

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Print
nl: Afdrukken

en: Private
nl: Priv&#233;

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Priv&#233; <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Priv&#233; <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
nl: Priv&#233;: %s

en: Privately Published
nl: Gepubliceerd als priv&#233;

en: Progress
nl: Voortgang

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
nl: Beveiligde reacties: geef je wachtwoord om de reacties te bekijken.

en: Protected: %s
nl: Beveiligd: %s

en: Public
nl: Openbaar

en: Public, Sticky
nl: Openbaar, sticky

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish on:
nl: Publiceren op:

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gepubliceerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gepubliceerd <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
nl: Gepubliceerd op:

en: Purple
nl: Paars

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: QuickTime options
nl: QuickTime instellingen

en: Quote
nl: Citeren

en: RSS Error: %s
nl: RSS Fout: %s

en: Random Default Image
nl: Willekeurig standaardafbeelding

en: Random Order
nl: Willekeurige volgorde

en: Random Uploaded Image
nl: Willekeurig ge&#252;ploade afbeelding

en: Rate
nl: Waardering

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
nl: In plaats van je met je muis te klikken op de toolbar, kan je ook toetsencombinaties gebruiken. Onderstaande toetsen gebruik je normaal gesproken in combinatie met de Ctrl-toets. Op een Mac gebruik je in plaats daarvan de Command-toets.

en: Re-trying
nl: Opnieuw proberen

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
nl: Lees de <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug rapport</a> pagina(Engels). Enkele van de richtlijnen kunnen je helpen uit te vinden wat er mis gegaan is.

en: Real media player options
nl: RealPlayer opties

en: Recent Comments
nl: Recente reacties

en: Recent Posts
nl: Meest recente berichten

en: Recheck Queue for Spam
nl: Lijst opnieuw op spam controleren

en: Red
nl: Rood

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo (Ctrl + Y)
nl: Opnieuw (Ctrl + Y)

en: Refresh
nl: Verversen

en: Register
nl: Registreren

en: Register For This Site
nl: Registreer je voor deze site

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration complete. Please check your e-mail.
nl: Registratie afgerond. Controleer je e-mail.

en: Registration has been disabled.
nl: Registraties zijn uitgeschakeld.

en: Remember Me
nl: Deze gegevens onthouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove From Bulk Edit
nl: Verwijderen uit bulkbewerking

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Remove column
nl: Kolom verwijderen

en: Remove formatting
nl: Formattering verwijderen

en: Remove link
nl: Link verwijderen

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Required fields are marked %s
nl: Verplichte velden zijn gemarkeerd met %s

en: Reset Password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Reverse order
nl: Volgorde omkeren

en: Revision
nl: Revisies

en: Revisions
nl: Revisies

en: Rich Editing Basics
nl: Met Wysiwyg bewerken - de basis

en: Rich Editor Help
nl: Wysiwyg-editor hulp

en: Rich Text Area
nl: Richtekst gebied

en: Right
nl: Rechts

en: Row
nl: Rij

en: Royal blue
nl: Korenblauw

en: Run spell checking
nl: Spellingscontrole uitvoeren

en: S_Saturday_initial
nl: Z

en: S_Sunday_initial
nl: Z

en: Sat
nl: za

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save &amp; Activate
nl: Opslaan &amp; publiceren

en: Save &amp; Publish
nl: Opslaan &amp; publiceren

en: Save Draft
nl: Opslaan als concept

en: Save as Pending
nl: Opslaan als wachtend

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saved.
nl: Opgeslagen.

en: Saving Draft&#8230;
nl: Concept bewaren&#8230;

en: Saving...
nl: Opslaan&#8230;

en: Say It!
nl: Zeg het maar!

en: Scale
nl: Schaal

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Schedule for:
nl: Ingepland voor:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gepland <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gepland <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
nl: Scripts en styles zouden niet geregistreerd mogen worden of zouden niet uit de wachtrij mogen verdwijnen tot de %1$s, %2$s, of %3$s overeenkomen.

en: Scroll
nl: Scrollen

en: Sea green
nl: Zeegroen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Categories
nl: Categorie&euml;n zoeken

en: Search Link Categories
nl: Linkcategorie&#235;n zoeken

en: Search Pages
nl: Pagina&#39;s zoeken

en: Search Posts
nl: Berichten zoeken

en: Search Results %1$s %2$s
nl: Zoekresultaten %1$s %2$s

en: Search Spam &raquo;
nl: Spam zoeken &raquo;

en: Search Tags
nl: Tags zoeken

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Security error.
nl: Beveiligingsfout.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select All
nl: Alle selecteren

en: Select Category
nl: Categorie selecteren

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Select File
nl: Bestand selecteren

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: Select Link Category:
nl: Linkcategorie selecteren:

en: Select Menu:
nl: Menu selecteren:

en: Select Month
nl: Maand selecteren

en: Select a city
nl: Een plaats selecteren

en: Select a color
nl: Een kleur kiezen

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select background color
nl: Achtergrondkleur selecteren

en: Select custom character
nl: Teken selecteren

en: Select text color
nl: Tekstkleur selecteren

en: Sep_September_abbreviation
nl: sep

en: Separate multiple categories with commas.
nl: Meerdere categorie&#235;n scheiden met komma&#39;s.

en: Separate tags with commas
nl: Meerdere tags scheiden met komma&#39;s

en: September
nl: september

en: Server Connectivity
nl: Server connectiviteit

en: Set Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding maken

en: Set featured image
nl: Stel uitgelichte afbeelding in

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shockwave options
nl: Shockwave opties

en: Shortlink
nl: Verkorte link

en: Show Link Description
nl: Linkbeschrijving tonen

en: Show Link Image
nl: Afbeeldingslink tonen

en: Show Link Name
nl: Linknaam tonen

en: Show Link Rating
nl: Linkwaardering tonen

en: Show hierarchy
nl: Hi&euml;rarchie tonen

en: Show menu
nl: Menu tonen

en: Show more comments
nl: Meer reacties tonen

en: Show post counts
nl: Berichtaantal tonen

en: Show scale modes
nl: Schalingsmodes tonen

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
nl: Toon het aantal reacties welke je hebt toegelaten naast elke reactie auteur.

en: Show/Hide Kitchen Sink (Alt + Shift + Z)
nl: Toon/verberg extra werkbalk (Alt + Shift + Z)

en: Signup
nl: Registreren

en: Silver
nl: Zilver

en: Site Admin
nl: Sitebeheer

en: Site Domain:
nl: Site domein:

en: Site Name:
nl: Sitenaam:

en: Site Suspended.
nl: Site buiten werking gesteld.

en: Site Tagline
nl: Beschrijving site

en: Site Title
nl: Websitetitel

en: Site Title & Tagline
nl: Websitetitel en ondertitel

en: Site Title:
nl: Site titel:

en: Site name must be at least 4 characters.
nl: Websitenaam moet minimaal 4 tekens zijn.

en: Site registration has been disabled.
nl: Website registratie is uitgeschakeld.

en: Sites you are already a member of:
nl: Websites waar je al deelnemer van bent:

en: Size
nl: Afmeting

en: Skip to toolbar
nl: Spring naar de toolbar

en: Sky blue
nl: Hemelsblauw

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
nl: Rustig aan vriend, je hoeft je mail niet zo vaak te controleren!

en: Software Name
nl: Softwarenaam

en: Software Version
nl: Softwareversie

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation. Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
nl: Diverse reacties zijn nog niet gecontroleerd door Akismet. Ze staan in de wachtrij ter goedkeuring. Controleer de <a href="%s">Akismet instellingen</a> of neem contact op met je hosting provider als het probleem blijft bestaan.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl: Iemand heeft verzocht om het wachtwoord van het volgende account opnieuw in te stellen:

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
nl: We hebben geconstateerd dat je popupblokkering een noodzakelijk venster heeft geblokkeerd. Je zult popupblokkering moeten uitschakelen voor deze site als je deze toepassing wilt gebruiken.

en: Sorry, comments are closed for this item.
nl: Helaas, je kunt niet meer reageren op dit bericht.

en: Sorry, deleting the term failed.
nl: Helaas, verwijderen van de terminologie is mislukt.

en: Sorry, editing the term failed.
nl: Helaas, het wijzigen van deze term is niet gelukt.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
nl: Helaas, op dit moment zijn nieuwe registraties niet toegestaan.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Helaas, er zijn geen berichten die aan je criteria voldoen.

en: Sorry, no such page.
nl: Helaas, pagina bestaat niet.

en: Sorry, no such post.
nl: Helaas, bericht bestaat niet.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
nl: Helaas, een van de geselecteerde taxonomie&#235;n wordt niet ondersteunt door dit type bericht.

en: Sorry, revisions are disabled.
nl: Helaas, revisies zijn uitgeschakeld.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
nl: Helaas, websitenamen mogen geen &#8220;_&#8221; karakters bevatten!

en: Sorry, site names must have letters too!
nl: Helaas, sitenamen moeten ook letters bevatten!

en: Sorry, that email address is already used!
nl: Helaas, dit e-mailadres is al in gebruik!

en: Sorry, that email address is not allowed!
nl: Helaas, dit e-mailadres is niet toegestaan!

en: Sorry, that file cannot be edited.
nl: Helaas, bewerken van dit bestand niet mogelijk.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
nl: Helaas, deze sleutel lijkt ongeldig te zijn.

en: Sorry, that site already exists!
nl: Helaas, deze website bestaat al!

en: Sorry, that site is reserved!
nl: Helaas, deze website is gereserveerd!

en: Sorry, that username already exists!
nl: Helaas, deze gebruikersnaam bestaat al!

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
nl: Helaas, de reactie kan niet worden bewerkt. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
nl: Helaas, het reactieformulier is op dit moment gesloten.

en: Sorry, the new category failed.
nl: Helaas, de nieuwe categorie is mislukt.

en: Sorry, the user cannot be updated.
nl: Helaas, de gebruiker kan niet worden bijgewerkt.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
nl: Helaas, gebruikersnamen met het karakter &#8220;_&#8221; zijn niet toegestaan!

en: Sorry, usernames must have letters too!
nl: Helaas, gebruikersnamen moeten ook letters bevatten!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om een term toe te voegen aan een van de opgegeven taxonomie&#235;n.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
nl: Helaas, je hebt onvoldoende rechten om een term toe te voegen aan een van de gegeven taxonomies.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om een beveiligde pagina te maken voor dit berichttype

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om priveberichten te maken voor dit berichttype

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
nl: Helaas, je hebt onvoldoende rechten om dit bericht te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
nl: Helaas, je mag berichten met dit berichttype niet wijzigen

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
nl: Helaas, je hebt onvoldoende rechten om berichten te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om berichten op deze site te plaatsen.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om berichten te publiceren op deze site.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
nl: Helaas, je hebt onvoldoende rechten om dit type berichten te publiceren.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om berichten op deze site te publiceren.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit bericht sticky te maken.

en: Sorry, you can not edit this post.
nl: Helaas, je kunt dit bericht niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit comments.
nl: Helaas, je kunt geen reacties bewerken.

en: Sorry, you cannot edit pages.
nl: Helaas, je kunt geen pagina&#039;s bewerken.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
nl: Helaas, je kunt geen berichten bewerken op deze site.

en: Sorry, you cannot edit this page.
nl: Helaas, je kunt deze pagina niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit this post.
nl: Helaas, je kunt dit bericht niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit users.
nl: Helaas, je kan geen gebruikers bewerken.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
nl: Helaas, niet mogelijk om je profiel te bewerken.

en: Sorry, you cannot list users.
nl: Helaas, niet mogelijk om gebruikers te bekijken in een lijst.

en: Sorry, you cannot publish this post.
nl: Helaas, het is niet mogelijk om dit bericht te publiceren.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
nl: Helaas, je kan een priv&#137;bericht niet sticky maken.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
nl: Helaas, je hebt geen toegang tot de gebruikersgegevens van deze site.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om een categorie toe te voegen.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om een categorie te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om deze pagina te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om dit bericht te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om deze pagina te bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om deze pagina te publiceren.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om dit bericht te publiceren.

en: Sorry, you may not use that site name.
nl: Helaas, dit mag niet worden gebruikt als websitenaam.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
nl: Helaas, je moet berichten kunnen bewerken om categorie&#235;n te bekijken.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
nl: Helaas, je moet toestemming hebben om berichten te bewerken om tags te bekijken.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
nl: Helaas, je moet rechten hebben om berichten te bewerken voordat je de categorie&#235;n kan bekijken.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
nl: Helaas, je bericht kan niet worden bewerkt. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
nl: Helaas, je bericht kan niet geplaatst worden. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
nl: Helaas, je term kon niet worden gemaakt. Er ging iets mis.

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Sound
nl: Geluid

en: Source
nl: Bron

en: Spam Blocked
nl: Spam geblokkeerd

en: Spam it: %s
nl: Markeren als spam: %s

en: Spellchecker settings
nl: Spellingscontrole-instellingen

en: Split merged table cells
nl: Samengevoegde tabelcellen splitsen

en: Square
nl: Vierkant

en: Start image
nl: Start afbeelding

en: Start time
nl: Starttijd

en: Static Front Page
nl: Statische startpagina

en: Still waiting for your email?
nl: Nog steeds aan het wachten op een e-mail?

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
nl: Streamed rtsp middelen toevoegen aan het QT Src veld onder de Geavanceerd tab.

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Stretch to fit
nl: Passend maken

en: Strikethrough
nl: Doorgehaald

en: Strikethrough (Alt + Shift + D)
nl: Doorhalen (Alt + Shift + D)

en: Strong
nl: Sterk

en: Styles
nl: Stijlen

en: Stylesheet is missing.
nl: Stijlblad ontbreekt.

en: Stylesheet is not readable.
nl: Stylesheet is niet leesbaar.

en: Submit
nl: Vastleggen

en: Submit Comment
nl: Reactie verzenden

en: Submitted on:
nl: Geplaatst op:

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Sun
nl: zo

en: Sunday
nl: zondag

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforums

en: Syndicate this content
nl: Syndicate deze inhoud (RSS)

en: Syndicate this site using RSS 2.0
nl: Syndicate deze site met RSS 2.0

en: T_Thursday_initial
nl: D

en: T_Tuesday_initial
nl: D

en: Table cell properties
nl: Tabelcel eigenschappen

en: Table properties
nl: Tabel eigenschappen

en: Table row properties
nl: Tabelrij eigenschappen

en: Tag Cloud
nl: Tagwolk

en: Tagline
nl: Ondertitel

en: Target
nl: Doel

en: Target cache
nl: Doelcache

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
nl: Taxonomi&#235;n mogen niet langer zijn dan 32 karakters

en: Taxonomy:
nl: Taxonomie:

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template is missing.
nl: Template ontbreekt.

en: Text
nl: Tekst

en: Text bottom
nl: Tekst aan onderkant

en: Text top
nl: Tekst aan bovenkant

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
nl: Dit e-mailadres is al in gebruik. Controleer je mailbox voor een activatiebericht. Het zal vrijgegeven worden in een paar dagen als je niets doet.

en: That name is not allowed.
nl: Deze naam is niet toegestaan.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
nl: Deze website bestaat niet. Probeer <a href="%s">%s</a>.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
nl: Deze site is momenteel gereserveerd, maar komt wellicht binnenkort beschikbaar.

en: That user does not exist.
nl: Deze gebruiker bestaat niet.

en: That username is already activated.
nl: Deze gebruikersnaam is al geactiveerd.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
nl: Deze gebruikersnaam is momenteel gereserveerd, maar kan in een paar dagen beschikbaar komen.

en: That username is not allowed.
nl: Deze gebruikersnaam is niet toegestaan.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
nl: Het thema  "%s" is geen geldig hoofdthema.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
nl: De <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> voor TrackBack hiervan is: <em>%s</em>

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
nl: De <code>%s</code> instelling is niet meer in gebruik voor de <code>bloginfo()</code> functies.

en: The GD image library is not installed.
nl: De GD afbeeldingenbibliotheek is niet ge&#239;nstalleerd.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nl: Het ingevulde siteadres is geen geldige URL. Voer een geldige URL in.

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
nl: De URL die je hebt ingevoerd lijkt op een e-mailadres. Wil je het vereiste mailto:-voorvoegsel toevoegen?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
nl: De URL die je hebt ingevoerd lijkt op een externe link. Wil je het vereiste http://-voorvoegsel toevoegen?

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nl: Het ingevulde WordPress adres is geen geldige URL. Voer een geldige URL in.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De wijzigingen zullen verloren gaan als je deze pagina nu verlaat.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
nl: De constante <code>VHOST</code> <strong>is niet langer in gebruik</strong>. Gebruik de boolean constante <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php om de subdomein configuratie in te schakelen. Gebruik subdomain_install() om te controleren of een subdomein configuratie ingeschakeld is.

en: The e-mail could not be sent.
nl: De e-mail kan niet worden verzonden.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
nl: Het ingevulde e-mailadres is ongeldig. Een geldig e-mailadres invoeren.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
nl: Voor de volgende sneltoetsen gebruik je een andere toetscombinatie: Alt + Shift + letter.

en: The given object ID is not that of a menu item.
nl: Het opgegeven object ID is niet van een menu-item.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
nl: De sleutel is gevalideerd, maar er kan op dit moment geen verbinding worden gemaakt met akismet.com. Controleer je serverinstellingen.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
nl: De sleutel die je hebt ingevoerd kan niet worden geverifi&euml;erd omdat er geen verbinding is met akismet.com.Controler je serverinstellingen.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
nl: De sleutel die je hebt ingevoerd is ongeldig. Controleer hem nog eens.

en: The latest comments to all posts in RSS
nl: De meest recente reacties op alle berichten in RSS

en: The menu ID should not be empty.
nl: Het menu-ID mag niet leeg zijn.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
nl: De menunaam <strong>%s</strong> conflicteert met een andere menunaam. Probeer een andere naam.

en: The most recent comments
nl: De laatste reacties

en: The most recent posts on your site
nl: De meest recente berichten op je site

en: The page template is invalid.
nl: De paginatemplate is ongeldig.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
nl: Er is geen hoofdhema aanwezig. Installeer het hoofdthema "%s".

en: The passwords do not match.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: The pingback has already been registered.
nl: De pingback is al geregistreerd.

en: The post cannot be deleted.
nl: Het bericht kan niet worden verwijderd.

en: The post type may not be changed.
nl: De berichttype kan niet worden gewijzigd.

en: The post type specified is not valid
nl: Het gespecificeerd berichttype is ongeldig

en: The requested user does not exist.
nl: De opgevraagde gebruiker bestaat niet.

en: The role specified is not valid
nl: De opgegeven rol is ongeldig

en: The site %s is yours.
nl: De website %s is van jou.

en: The site is already active.
nl: Deze website is al actief.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
nl: De site die je hebt aangevraagd is niet correct ge&#239;nstalleerd. Neem contact op met de systeembeheerder.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
nl: De postslug (permalink) "%s" is al in gebruik

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
nl: De bron-URL en de doel-URL kunnen niet naar hetzelfde adres verwijzen.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
nl: De bron-URL bevat geen link naar de doel-URL en kan daarom niet als bron worden gebruikt.

en: The source URL does not exist.
nl: De bron-URL bestaat niet.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
nl: De opgegeven doel-URL kan niet als doel worden gebruikt. Hij bestaat niet of is er geen pingback voor mogelijk voor deze URL.

en: The specified target URL does not exist.
nl: De opgegeven doel-URL bestaat niet.

en: The term name cannot be empty.
nl: De termnaam kan niet leeg zijn.

en: The theme directory does not exist.
nl: Deze themamap bestaat niet.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
nl: De tijdzone die is ingegeven is niet geldig. Selecteer een geldige tijdzone.

en: The user is already active.
nl: De gebruiker is al geactiveerd.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
nl: De browser op jouw apparaat kan niet worden gebruikt om bestanden te uploaden. Mogelijk kun je een <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">specifieke app voor jouw apparaat</a> gebruiken.

en: Theme without %1$s
nl: Thema zonder %1$s

en: Themes
nl: Thema&#39;s

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
nl: Er zijn momenteel %1$s reacties als spam herkend.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
nl: Er zijn geen HTTP verzoeken beschikbaar welke het gevraagde vereiste kan voltooien.

en: There are no options for this widget.
nl: Er zijn geen opties voor deze widget.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
nl: Het lijkt erop dat er geen nieuwe e-mail is.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
nl: Er lijkt geen <code>wp-config.php</code> bestand te bestaan. Dit bestand is nodig om aan de slag te gaan.

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
nl: Er bevindt zich een knop in de editor (in de rij iconen) om afbeeldingen in te voegen die zich al ergens op internet bevinden. Als je een URL voor een afbeelding hebt, klik op deze knop en geef de URL in het vak wat verschijnt.

en: There is a revision of this post that is more recent.
nl: Er is een recentere revisie van dit bericht aanwezig.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen samenvatting omdat dit bericht is beveiligd.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl: Instellingsfout. Neem contact op met de beheerder van de server.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
nl: Er is een probleem met de verbinding naar de Akismetserver. Controleer je serverinstellingen.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
nl: Er was een probleem, corrigeer onderstaand formulier en probeer opnieuw.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
nl[0]: Er is <a href="%2$s">%1$s reactie</a> in de spambox op dit moment.
nl[1]: Er zijn <a href="%2$s">%1$s reacties</a> in de spambox op dit moment.

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
nl: Er bevindt zich niets in je <a href='%1$s'>spamrij</a> op het moment.

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
nl: Dit zijn de laatste reacties die door Akismet als spam zijn herkend. Zie je vergissingen, markeer de reactie dan als  &#39;geen spam&#39; en Akismet zal ervan leren. Wil je een reactie uit de spamlijst weghalen, selecteer de reactie en klik &#39;Geen spam&#39;. Na 15 dagen ruimen we de rommel voor je op.

en: This action has been disabled by the administrator.
nl: Deze handeling is uitgeschakeld door de beheerder.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
nl: Dit argument is veranderd in een array om het in andere functies in de cron op te kunnen nemen.

en: This can mean one of two things, either you copied the key wrong or that the plugin is unable to reach the Akismet servers, which is most often caused by an issue with your web host around firewalls or similar.
nl: Dit kan komen doordat je de sleutel onjuist hebt overgenomen of doordat de plugin de Akismetservers niet kan bereiken. Dat laatste wordt meestal veroorzaakt door firewallproblemen bij je webhost of iets dergelijks.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nl: Deze eigenschap vereist inline frames. Je hebt inline frames uitgeschakeld of je browser ondersteunt dit niet.

en: This file is empty. Please try another.
nl: Het bestand is leeg. Probeer een ander.

en: This file is not an image. Please try another.
nl: Dit bestand is geen foto. Probeer een ander bestand.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
nl: Dit bestand is te groot. Bestanden moeten kleiner als %d KB zijn.

en: This file no longer needs to be included.
nl: Dit bestand hoeft niet langer te worden toegevoegd.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl: Dit is groter dan de maximum toegestane grote. Probeer een ander bestand.

en: This is the short link.
nl: Dit is een verkorte link.

en: This key is invalid.
nl: Deze sleutel is ongeldig.

en: This key is valid.
nl: Deze sleutel is geldig.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
nl: Deze pagina is gevalideerd als XHTML 1.0 Transitional

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken.

en: This post is password protected. To view it please enter your password below:
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Geef je wachtwoord om het te lezen:

en: This site has been archived or suspended.
nl: Deze website is gearchiveerd of buiten werking gesteld.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
nl: Deze website is nog niet geactiveerd. Als je problemen ondervindt bij het activeren van de website, neem dan contact op met <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
nl: Deze taxonomie is niet hi&#235;rachisch waardoor je deze niet als hoofd kunt zetten.

en: This taxonomy is not hierarchical.
nl: Deze taxonomie is niet hi&#235;rarchisch.

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
nl: Deze gebruiker heeft zijn account opgeheven, en de inhoud is niet langer beschikbaar.

en: Thu
nl: do

en: Thumbnail Height
nl: Thumbnail hoogte

en: Thumbnail Width
nl: Thumbnail breedte

en: Thursday
nl: donderdag

en: Tile
nl: Herhalen

en: Tile Horizontally
nl: Horizontaal herhalen

en: Tile Vertically
nl: Verticaal herhalen

en: Time Format
nl: Tijdnotatie

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
nl: TinyMCE is een platform onafhankelijk web gebaseerd Javascript HTML WYSIWYG bewerker uitgebracht als Open Source onder %sLGPL</a>	door Moxiecode Systems AB. Het geeft de mogelijkheid om HTML TEXTAREA velden of andere HTML-elementen om te zetten in bewerkers.

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
nl: Klik op de volgende link om je site te activeren:
    
    %s
    
    Na je activatie ontvang je een *andere e-mail* met je inlog gegevens.
    
    Na je activatie, kun je de site hier bezoeken:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
nl: Om gebruikers te activeren, klik op de volgende link:
    
    %s
    
    Na activeren wordt *opnieuw een e-mail* verstuurd met de inloggegevens.

en: To reset your password, visit the following address:
nl: Ga naar het volgende adres om je wachtwoord te herstellen:

en: Toggle Editor Text Direction
nl: Verander editor tekst richting

en: Toggle absolute positioning
nl: Absolute positionering aan/uit

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig venster aan/uit

en: Toggle fullscreen mode (Alt + Shift + G)
nl: Wisselen volledig scherm aan/uit (Alt + Shift + G)

en: Toggle guidelines/invisible elements
nl: Onzichtbare elementen aan/uit

en: Toggle spellchecker (Alt + Shift + N)
nl: Wisselen spellingscontrole (Alt + Shift + N)

en: Too many redirects.
nl: Te veel redirects.

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top navigation toolbar.
nl: Top navigatiebalk.

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Trackback excerpt:
nl: Trackback samenvatting:

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
nl: Naar de prullenbak: %s

en: Tue
nl: di

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Twice Daily
nl: Tweemaal per dag

en: Types
nl: Typen

en: Un-spammed by %s
nl: Ontspamd door %s

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan map %s niet aanmaken. Is de bovenliggende map beschrijfbaar door de server?

en: Unable to find Akismet servers.
nl: Niet mogelijk om de Akismet server te vinden.

en: Unable to reach any Akismet servers.
nl: Niet mogelijk om de Akismet servers te bereiken.

en: Unable to reach some Akismet servers.
nl: Niet mogelijk om sommige Akismet server te bereiken.

en: Unapproved
nl: Geweigerd

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo (Ctrl + Z)
nl: Ongedaan maken (Ctrl + Z)

en: Unknown Feed
nl: Onbekende RSS-invoer

en: Unlink (Alt + Shift + S)
nl: Ontkoppelen (Alt + Shift + S)

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
nl: Ongeordende lijst (Alt + Shift + U)

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Category
nl: Categorie bijwerken

en: Update Link Category
nl: Linkcategorie bijwerken

en: Update Tag
nl: Tag bijwerken

en: Update gallery
nl: Galerij bijwerken

en: Update options &raquo;
nl: Instellingen bijwerken &raquo;

en: Updated.
nl: Bijgewerkt.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Files
nl: Bestanden uploaden

en: Upload Images
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Upload Limit Exceeded
nl: Uploadlimiet overschreden

en: Upload New
nl: Nieuwe uploaden

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Upload stopped.
nl: Uploaden gestopt.

en: Uploaded
nl: Ge&#252;pload

en: Uploaded to this page
nl: Naar deze pagina uploaden

en: Uploaded to this post
nl: Uploaden naar dit bericht

en: Uploading
nl: Uploaden

en: Upper alpha
nl: Hoofdletters alfa

en: Upper roman
nl: Hoofdletters romeins

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
nl: Gebruik van de gebruikerslevels in plugins en thema&#39;s is niet meer mogelijk. Gebruik in plaats daarvan rollen.

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
nl: Gebruik: <code>WP_User->ID</code>.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
nl: Gebruik <code>get_the_author()</code> als je niet wilt dat de waarde wordt herhaald.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
nl: Gebruik <code>get_trackback_url()</code> als je niet wil dat de waarde wordt getoond.

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
nl: Gebruik CTRL+V op je toetsenbord om de tektst in het venster te plakken.

en: Use as featured image
nl: Als uitgelichte afbeelding gebruiken

en: Use commas instead of %s to separate excluded categories.
nl: Gebruik komma&#39;s in plaats van %s om uitgesloten categorie&#235;n te scheiden.

en: Use left and right arrows to navigate.
nl: Gebruik de linker en rechter pijlen om te navigeren.

en: Use the <code>%s</code> option instead.
nl: Gebruik in plaats daarvan deze <code>%s</code> instelling.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
nl: Gebruik deze widget om &#233;&#233;n van je custom menu&#8217;s toe te voegen als een widget.

en: User has blocked requests through HTTP.
nl: Gebruiker heeft verzoeken via HTTP geblokkeerd.

en: User registration has been disabled.
nl: Gebruikersregistratie is gedeactiveerd.

en: User registration is currently not allowed.
nl: Gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username must be at least 4 characters.
nl: Gebruikersnaam moet minimaal 4 tekens zijn.

en: Username or E-mail:
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Users
nl: Gebruikers

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
nl: Geldig <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Version
nl: Versie

en: Version:
nl: Versie:

en: Vertical space
nl: Verticale spatie

en: Very dark gray
nl: Heel donkergrijs

en: Very weak
nl: Heel zwak

en: View Attachment Page
nl: Bijlagepagina tonen

en: View Category
nl: Categorie bekijken

en: View Page
nl: Pagina bekijken

en: View Post
nl: Bericht bekijken

en: View Tag
nl: Tag tonen

en: View all posts filed under %s
nl: Alle berichten opgeslagen onder %s bekijken

en: View all posts in %s
nl: Alle berichten bekijken in %s

en: View comment history
nl: Reactiegeschiedenis bekijken

en: View posts for %1$s %2$s
nl: Berichten van %1$s %2$s bekijken

en: Visit %s&#8217;s website
nl: Bezoek %s&#8217;s site

en: Visit Network
nl: Netwerk bezoeken

en: Visit Site
nl: Site bekijken

en: Visit author homepage
nl: Bezoek homepagina van auteur

en: Visual
nl: Wysiwyg

en: Visual control characters on/off.
nl: Zichtbare controletekens aan/uit.

en: W_Wednesday_initial
nl: W

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
nl: Nog even geduld. We hebben niet alle omstandigheden waaronder een e-mail bericht wordt afgeleverd in de hand.

en: We cannot find a title on that page.
nl: We kunnen geen titel vinden op die pagina.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
nl: Het registratiebericht is verstuurd naar dit e-mailadres. (Controleer het adres nog een keer voordat je doorgaat.)

en: Weak
nl: Zwak

en: Website
nl: Site

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
nl: Site : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
nl: Site: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Wed
nl: wo

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
nl: Welkom terug, %s. Met behulp van het onderstaande formulier kan je <strong>een nieuwe website toevoegen aan je account.</strong>. Er is geen limiet voor het aantal website, dus ga je gang.

en: What do I do now?
nl: Wat weet ik nu?

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the Text tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
nl: Wanneer je informatie kopieert van een andere webpagina kan dit resulteren tot inconsequenties afhankelijk van je browser en de webpagina van waar je kopieert. De editor probeert onjuiste HTML te corrigeren, maar voor het beste resultaat gebruik de Tekst tab of één van de kopieerknoppen die zijn te vinden op de tweede rij. Als alternatief kun je ook de tekst kopi&#235;ren per paragraaf. Om een paragraaf in &#233;&#233;n keer te selecteren driedubbelklik op de paragraaf.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
nl: De meeste standaard sneltoetsen werken binnen deze editor net als in een elke andere tekstbewerker. Bijvoorbeeld: Shift+Enter geeft een nieuw regel, Ctrl+C = kopi&#235;ren, Ctrl+X = knippen, Ctrl+Z  = ongedaan maken, Ctrl+Y = opnieuw uitvoeren, Ctrl+A = alles selecteren, enzovoort (gebruik op een Mac de Command-toets in plaats van Ctrl). Bekijk de Sneltoetsen-tab voor alle beschikbare sneltoetsen.

en: White
nl: Wit

en: Whois  : http://whois.arin.net/rest/ip/%s
nl: Whois : http://whois.arin.net/rest/ip/%s

en: Whoops, the provided date is invalid.
nl: Oeps, de aangeleverde data is ongeldig.

en: Why might my key be invalid?
nl: Waarom kan mijn sleutel ongeldig zijn?

en: Wider
nl: Breder

en: Width
nl: Breedte

en: Windowless video
nl: Video zonder omlijsting

en: Windows media player options
nl: Windows Media Player opties

en: Word count: %s
nl: Aantal woorden: %s

en: Word wrap
nl: regelterugloop

en: WordPress &rsaquo; Error
nl: WordPress &rsaquo; Fout

en: WordPress &rsaquo; Success
nl: WordPress &rsaquo; succes

en: WordPress Failure Notice
nl: WordPress mislukkingsbericht

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
nl: WordPress databasefout %1$s bij query %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
nl: WordPress databasefout %1$s bij query %2$s gemaakt door %3$s

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
nl: Deze editor werkt goed in alle belangrijke webbrowsers. HTML bewerken is echter niet hetzelfde als tekst typen. Elke webpagina bevat twee hoofdcomponenten: de structuur, de eigenlijke HTML-code die de editor produceert terwijl je typt, en de weergavestijl die daarop wordt toegepast door het huidige WordPress thema en is vastgelegd in het bestand style.css. WordPress produceert geldige XHTML 1.0, wat betekent dat het invoegen van meerdere regeleinden (br-tags) na een paragraaf geen extra witruimte oplevert op de webpagina. De interne HTML-correctiefuncties zullen de extra br-tags dan ook verwijderen als ongeldige code.

en: Words:
nl: Woorden:

en: Writing at Full Speed
nl: Schrijven op volle snelheid

en: XHTML Friends Network
nl: XHTML vriendelijk netwerk

en: XML error: %s at line %d
nl: XML-fout: %s in regel %d

en: XML-RPC services are disabled on this site.
nl: XML-RPC services zijn uitgeschakeld voor deze site.

en: Y/m/d
nl: j F Y

en: Yellow
nl: Geel

en: Yellow green
nl: Geelgroen

en: Yes
nl: Ja

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
nl: Het lijkt erop dat WordPress al is ge&#239;nstalleerd. Wis je oude database tabellen om WordPress opnieuw te installeren.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt de geselecteerde items permanent te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt dit item permanent te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt dit menu permanent te verwijderen.
     'Annuleer' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are attempting to log out of %s
nl: Je probeert uit te loggen van %s

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
nl: Je bladert momenteel door het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief van %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
nl: Je bladert momenteel door het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief van de dag %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
nl: Je bladert momenteel in het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief van het jaar %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
nl: Je bladert momenteel door het site archief van <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
nl: Je bladert momenteel door het archief van de categorie %s.

en: You are logged in already. No need to register again!
nl: Je bent al ingelogd. Je hoeft je dus niet opnieuw te registreren.

en: You are not allowed access to details about comments.
nl: Je hebt geen toestemming om details van reacties te tonen.

en: You are not allowed access to details about this site.
nl: Je hebt geen toestemming om de details van deze site te bekijken.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om terminologie aan de taxonomie toe te voegen.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
nl: Je hebt geen rechten om pagina-auteur te wijzigen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
nl: Je hebt geen rechten om de berichtauteur te wijzigen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create pages as this user.
nl: Je hebt geen toestemming om pagina&#39;s aan te maken als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create posts as this user.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten aan te maken als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
nl: Je hebt geen toestemming om termen aan te maken in deze taxonomie.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om terminologie te verwijderen in deze taxonomie.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
nl: Je hebt geen toestemming om de termen te wijzigen in deze taxonomie.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om reacties te modereren op deze site.

en: You are not allowed to update options.
nl: Je hebt geen toestemming om de opties te bewerken.

en: You are now logged out.
nl: Je bent nu uitgelogd.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
nl: Je plaatst te snel reacties. Rustig aan.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
nl: Je kan een <code>wp-config.php</code> bestand aanmaken via de web-interface, maar dit werkt niet voor alle server types. De veiligste manier is om het bestand handmatig aan te maken.

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
nl: Je kunt alle spam uit je database verwijderen met een enkele klik. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt, dus verzeker je ervan dat alles ook echt spam is. Spam wordt automatisch verwijderd na 15 dagen, dus er is geen haast mee.

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
nl: Je kan de inhoud van het menu wijzigen in het Weergave gedeelte

en: You can see all comments on this post here:
nl: Je kunt alle reacties op dit bericht hier bekijken:

en: You can see all pingbacks on this post here:
nl: Je kunt alle pingbacks op dit bericht hier bekijken:

en: You can see all trackbacks on this post here:
nl: Je kunt alle trackbacks bij dit bericht hier bekijken:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
nl: Je kunt dat e-mail adres niet gebruiken om je aan te melden. We hebben problemen met ze dat enkele e-mails van ons worden geblokkeerd. Graag een andere e-mailprovider gebruiken.

en: You do not have permission to do that.
nl: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: You do not have permission to preview drafts.
nl: Je hebt geen rechten om concepten te bekijken.

en: You do not have permission to upload files.
nl: Je hebt geen rechten om bestanden te uploaden.

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om reacties te modereren.

en: You have attempted to queue too many files.
nl: Je probeert teveel bestanden in de wachtrij te zetten.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
nl: Je bent toegevoegd aan deze site. Bezoek de <a href="%s">homepagina</a> of <a href="%s">log in</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: You have logged in successfully.
nl: Je bent succesvol ingelogd.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
nl: Je hebt geen spam in de spamlijst staan. Dit moet je geluksdag zijn. :)

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
nl: Je hebt het <a href="%1$s/">%2$s</a> site archief doorzocht naar <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Als je niets kunt vinden met deze zoekresultaten kunnen onderstaande links gebruikt worden.

en: You may only upload 1 file.
nl: Je mag slechts 1 bestand uploaden.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
nl: De volgende <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen zijn toegestaan: %s

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
nl: Een <a href="%1$s">geldige Akismet API sleutel</a> invoeren om het te laten werken.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">inloggen</a> om een reactie te kunnen plaatsen.

en: You must be registered to comment
nl: Je moet geregisteerd zijn om een reactie te kunnen plaatsen

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
nl: Je moet eerst <a href="%s">inloggen</a>, daarna kan je een nieuwe site maken.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
nl: Je moet een nonce actie specificeren die kan worden geverifieerd door gebruik te maken van de eerste parameter.

en: Your Comment
nl: Jouw reactie

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
nl: Het lijkt erop dat je PHP-installatie geen MySQL-extensie heeft en die is noodzakelijk om WordPress te kunnen gebruiken.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
nl: Je WordPress home URL %s is ongeldig. Corrigeer de <a href="%s">home optie</a>.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
nl: Je account is geactiveerd! Je kunt nu <a href="%1$s">inloggen</a> met je gekozen gebruikersnaam. Controleer je e-mail voor je wachtwoord en verdere instructies. Mocht je geen mail ontvangen hebben controleer dan je spam of junk folder. Na een uur nog niets ontvangen? <a href="%4$s">Reset</a> dan je wachtwoord.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
nl: Je account is nu geactiveerd. <a href="%1$s">Login</a> of ga terug naar de <a href="%2$s">homepage</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
nl: Je account is nu geactiveerd. <a href="%1$s">Bekijk je site</a> of <a href="%2$s">Login</a>

en: Your account is now active!
nl: Je account is nu actief!

en: Your address will be %s.
nl: Je adres wordt %s.

en: Your blogroll
nl: Je blogroll

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> for files over 100MB.
nl: Je browser heeft enkele beperkingen bij het uploaden van grote bestanden met de multi-bestand uploader. Maak gebruiker van de <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> voor bestanden groter dan 100MB.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Your email address will not be published.
nl: Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

en: Your key has been cleared.
nl: Je sleutel is opgeruimd.

en: Your key has been verified. Happy blogging!
nl: Je sleutel is geverifi&euml;erd. Veel plezier met je site!

en: Your latest posts
nl: Je laatste berichten

en: Your most used tags in cloud format
nl: Je meest gebruikte tags in wolknotatie

en: Your password has been reset.
nl: Je wachtwoord is hersteld.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
nl: Op deze server draait PHP versie %1$s, maar WordPress %2$s vereist minimaal PHP versie %3$s.

en: Your session has expired. Please log-in again.
nl: Je sessie is verlopen. Probeer opnieuw in te loggen.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
nl: Je website op <a href="%1$s">%2$s</a> is actief. Je kan nu in je site inloggen met je gekozen gebruikersnaam &#8220;%3$s&#8221;. Controleer je e-mailinbox bij %4$s voor je wachtwoord en inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangt, check je spam folder. Wanneer je binnen een uur nog steeds geen e-mail hebt ontvangen, kan je je <a href="%5$s">wachtwoord resetten</a>.

en: Your site&#8217;s WordPress Pages
nl: Je website WordPress pagina&#39;s

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
nl[0]: Je thema ondersteunt %s menu. Selecteer welk menu je wilt gebruiken.
nl[1]: Je thema ondersteunt %s menu&#39;s. Selecteer welk menu je wilt gebruiken op elke locatie.

en: Your theme supports a static front page.
nl: Het thema ondersteunt een statische startpagina.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
nl: De hostingprovider of serveradministratie heeft de PHP functie <code>fsockopen</code> gedeactiveerd. <strong>Akismet kan niet corret werken voordat dit probleem is verholpen.</strong> Neem contact op met je hostingprovider of server administratie en geef  <a href="%s" target="_blank">deze informatie over Akismet systeem eigenschappen</a>.

en: [%1$s] Activate %2$s
nl: [%1$s] %2$s activeren

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
nl: [%1$s] Reactie: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
nl: [%1$s] Modereer: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
nl: [%s] Registratie nieuwe gebruiker

en: [%s] Password Lost/Changed
nl: [%s] Wachtwoord kwijt/gewijzigd

en: [%s] Password Reset
nl: [%s] Wachtwoord resetten

en: [%s] Your username and password
nl: [%s] Je gebruikersnaam en wachtwoord

en: abort
nl: afbreken

[ctx: add new from admin bar]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: add new media]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
nl: Bericht

[ctx: adjective]
en: Approved
nl: Toegelaten

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
nl: Toevoegen

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: admin color scheme]
en: Gray
nl: Grijs

en: apop authentication failed
nl: apop-aanmelding mislukt

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
nl: door %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: close tags
nl: tags sluiten

en: connection does not exist
nl: Verbinding bestaat niet:

en: connection not established
nl: verbinding niet gelukt

en: domain
nl: domein

en: fullscreen
nl: Volledig scherm

[ctx: html attribute]
en: Name
nl: Naam

[ctx: html attribute]
en: Name:
nl: Naam:

en: http://wordpress.org/
nl: http://nl.wordpress.org/

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
nl: ieSpellingscontrole niet gevonden. Wil je het nu installeren?

[ctx: links widget]
en: All Links
nl: Alle links

en: lookup
nl: doorzoeken

en: moved to the trash.
nl: verplaatst naar de prullenbak.

en: new WordPress Loop
nl: nieuwe WordPress loop

en: no login ID submitted
nl: geen gebruikersnaam opgegeven

en: not configured
nl: Niet geconfigureerd

[ctx: noun]
en: Comment
nl: Reactie

en: number_format_thousands_sep
nl: .

en: of
nl: van

[ctx: page]
en: Add New
nl: Nieuwe pagina

[ctx: password strength]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: post]
en: Add New
nl: Nieuw bericht

[ctx: post]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: post]
en: Pending
nl: Wachtend

[ctx: post]
en: Private
nl: Priv&#233;

[ctx: post]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: post]
en: Scheduled
nl: Gepland

[ctx: post]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: post format]
en: Format
nl: Notatie

[ctx: post revision]
en: %1$s by %2$s
nl: %1$s door %2$s

[ctx: post type general name]
en: Pages
nl: Pagina&#39;s

[ctx: post type general name]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: post type singular name]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: post type singular name]
en: Post
nl: Bericht

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

[ctx: revisions column name]
en: Date Created
nl: Aangemaakt op

[ctx: revisions column name]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: revisions column name]
en: Old
nl: Oud

[ctx: search results]
en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: sitename
nl: sitenaam

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nl: Categorie&#235;n

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl: Categorie

en: text direction
nl: tekstrichting

en: username and email used
nl: gebruikersnaam en e-mail gebruikt

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
nl: woorden

en: {#field} must be a number
nl: {#field} moet een nummer zijn

en: {#field} must be a number greater than {#min}
nl: {#field} moet een groter nummer zijn dan {#min}

en: {#field} must be a number or percentage
nl: {#field} moet een nummer of percentage zijn
